کد خبر: ۶۹۴۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۷

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت : با جمع آوری بیش از ۱۵ میلیارد تومان زکات از مودیان کرمانشاهی در سال ۹۷ این استان از نظر تحقق برنامه رتبه اول کشور را کسب کرده است .

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حسین خدرویسی مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه با جمع آوری بیش از ۱۵ میلیارد تومان زکات از مودیان کرمانشاهی در سال ۹۷ این استان از نظر تحقق برنامه رتبه اول کشور را کسب کرده، گفت : بخش دینور با ۱۳۴ درصد رشد رتبه نخست استان در تحقق برنامه ابلاغی را به خود اختصاص داده است.

وی  گفت : در سال ۹۷ بیش از ۱۵ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان زکات از مودیان خیر کرمانشاهی جمع آوری شده است.

خدرویسی عنوان کرد: این میزان زکات جمع آوری شده نسبت به برنامه ابلاغی ۱۶۸ رشد داشته و استان کرمانشاه از نظر تحقق برنامه رتبه نخست کشور را در سال گذشته کسب کرده است.

وی تاکید کرد: در استان کرمانشاه نیز بخش دینور با ۱۳۴ درصد، منطقه چهار شهرستان کرمانشاه ۱۱۶ درصد، سنقر ۱۰۵درصد و سرپل ذهاب با ۱۰۲ درصد رشد به ترتیب بیشترین درصد تحقق برنامه‌های زکات در سال ۹۷ به خود اختصاص دادند.

خدرویسی عنوان کرد: ۶۲ درصد از میزان زکات جمع آوری شده در استان کرمانشاه طی سال گذشته به رفع محرومیت و باقی برای ساخت و تعمیر پروژه‌های عمرانی عام المنفعه هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه هیچ مبلغی از زکات جمع آوری شده در استان به حساب این نهاد واریز نمی‌شود، تاکید کرد: تمامی زکات جمع آوری شده در روستا‌های پرداخت کننده هزینه می‌شود و کمیته امداد به عنوان دبیرخانه زکات صرفا با هدف ترویج و تبلیغ این واجب الهی به جمع آوری زکات می‌پردازد .

 

 

انتهای پیام/د

بخش دینور با ۱۳۴ درصد رشد رتبه نخست استان در تحقق برنامه ابلاغی را به خود اختصاص داده است

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر