کد خبر: ۶۹۴۲۹۹۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان گفت: امشب بازی حساسی مقابل سپاهان داریم، اما این در حالی است که تا توانسته‌اند ما را نقره‌داغ کرده‌اند.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،بیان محمودی سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن به لغو قرار موقت محرومیت مریم جهان‌نجاتی، سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان از سوی فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد و اظهار داشت: به این حکم اعتراض داریم. چرا وقتی قراری صادر می‌شود، کمتر از ۲ روز بعد لغو می‌شود؟ اگر قراری صادر می‌شود و همه باید با هم در یک تاریخ مشخص به کمیته انضباطی بروند و توضیحات خودشان را ارائه کنند، چرا باید در این میان قرار محرومیت یک نفر یک‌باره و به صورت خودجوش لغو شود؟

وی افزود: در ابتدا گزارش داده شده است که ایشان هم در درگیری‌ها نقش داشته و فحاشی کرده است، چه‌طور بعد از ۲ روز یک‌باره و به صورت خودجوش به این نتیجه رسیده‌اند که او در درگیری‌ها نقشی نداشته است؟

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن درباره درخواست کمیته انضباطی از وی برای ارائه توضیحات درباره حوادث دیدار ذوب‌آهن و شهرداری سیرجان، گفت: من هم درباره این موضوع به صورت دقیق اطلاع ندارم و شنیده‌ام که نامه‌ای آمده است و از من برای اعتراض به داور توضیح خواسته‌اند. ما دفاعیه خودمان را فرستاده‌ایم و فکر نمی‌کنم مسأله مهمی باشد.

محمودی با اشاره به بازی حساس امشب تیمش مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: امشب  بازی حساسی مقابل سپاهان داریم، اما این در حالی است که تا توانسته‌اند ما را نقره‌داغ کرده‌اند. در کل ۱۶ بازیکن دارم که ۴ بازیکن اصلی من برای دربی نیستند و رسماً ۱۲ بازیکن برای من باقی مانده است. همه اتفاقات تلخ برای ما می‌افتد. بازیکنان من کتک خوردند و مضروب شدند، ولی ما تاوانش را می‌دهیم.

وی با بیان اینکه با محرومیت‌های پیش آمده تیمش مقابل سپاهان شرایط سختی خواهد داشت، گفت: در حال حاضر از یکی دو نفر از بازیکنان آکادمی ذوب‌آهن استفاده می‌کنم و به غیر از بازیکنان محروم، چند مصدوم نیز داریم. شرایط به گونه‌ای است که گویا نمی‌خواهند ما روی سکو برویم.

انتهای پیام/م

 

واکنش محمودیبه لغو قرار موقت محرومیت  سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر