کد خبر: ۶۹۴۳۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

پسر ۲۰ ساله‌ای که در جریان درگیری در یک پارک هم محلی‌اش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

پسر مست هم محلی‌اش را با ضربات چاقو کشتبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، این جنایت از شامگاه بیست و پنجم اردیبهشت سال گذشته در جریان درگیری خونین در بوستان بهار واقع در منطقه شهران اتفاق افتاد و مأموران کلانتری منطقه کن وقتی به پارک رسیدند، با پیکر خونین جوان ۳۰ ساله‌ای به نام «فرید» روبه‌رو شدند که بر اثر اصابت چاقو به شدت زخمی شده بود.

پیکر خونین این جوان به بیمارستان منتقل شد، اما ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد. کارآگاهان جنایی در جریان تحقیق دریافتند فرید به خاطر درگیری با پسرجوانی به نام میثم کشته شده است که پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد. صبح دیروز متهم از زندان به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران که به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک مستشار تشکیل جلسه داده بود، منتقل شد و پای میز محاکمه ایستاد.

در آغاز جلسه مادر مقتول خواستار قصاص متهم به قتل شد و سپس میثم پای میز محاکمه ایستاد و به شرح ماجرا پرداخت.

وی به دادرسان دادگاه گفت: روز حادثه در خانه‌مان مشروب خورده بودم که دوستم پرهام تماس گرفت و از من خواست تا از خانه‌مان در شهرری به محله آن‌ها در شهران بروم، من هم قبول کردم و با پرهام در پارک قرار گذاشتم. من با موتور وارد پارک شدم و در آنجا با پرهام و چند نفر دیگر از دوستان مشروب خوردیم و من از حال طبیعی خارج شدم. دوستانم می‌گویند در حال عربده‌کشی بودم که فرید، مقابل من ایستاد و اعتراض کرد. یادم می‌آید فرید برای تفریح و گردش با خانواده‌اش به پارک آمده بود می‌گفت نباید مقابل زن و بچه مردم نعره بکشم و فحاشی کنم و من که حال خودم را نمی‌فهمیدم با او درگیر شدم. او چند سیلی به صورتم زد و من هم چاقویی را که در جیبم داشتم بیرون آوردم و یک ضربه به گردن فرید زدم. من همان موقع با موتور فرار کردم، اما چند ساعت بعد دوستانم با من تماس گرفتند و گفتند فرید در بیمارستان مرده است.

این متهم در حالی که از کرده خود ابراز پشیمانی می‌کرد به قضات گفت: باور کنید من اصلاً فرید را نمی‌شناختم و هیچ خصومتی با او نداشتم.

وی در پاسخ به سؤال قاضی درباره اینکه چرا چاقو حمل می‌کردی گفت: موتور گرانقیمتی خریده بودم و چون در محله‌مان خفت‌گیری زیاد بود، می‌ترسیدم موتورم را از من به زور بگیرند. به همین خاطر برای دفاع از خودم و حفظ موتورم همیشه یک چاقو در جیب داشتم. من واقعاً پشیمان و شرمنده خانواده فرید هستم و از آن‌ها تقاضا دارم مرا ببخشند.

در پایان جلسه دادگاه، هیأت قضایی وارد شور شدند تا حکم شان را صادر کنند.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
فقط باید اعدام بشود واگر خانوده مقتول گذشت کنند بزرگترین خیانت را در حق انسانیت انجام دادن چون اینجور افراد اگر زنده بمانند جریح تر میشوند
ناشناس
|
France
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
مست کرده
عربده کشی در مکان عمومی کرده
باعث ترس و وحشت خانواده ها شده
چاقو کشی کرده
آدم کشته
بعد توقع بخشش داره
فکر نمیکنی یخورده کمرویی میکنی؟!
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
ااا چطور حالیش نبوده چکار میکرده ولی موتورشو یادشه چطور سوار بشه و فرار بکنه. باید اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
باید اعدام بشه...تابی عدالتی رواج پیدانکنه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
اعدامش کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
چشم قربان .عمر دیگری باشد...دستورنده دیگه
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر