کد خبر: ۶۹۴۴۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جام از پایان مسابقات والیبال جام رمضان در این شهرستان خبر داد.

مسابقات والیبال جام رمضان بانوان در تربت جام پایان یافتبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محسن سپهری رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جام گفت: مسابقات والیبال جام رمضان بانوان که از روز‌های ابتدایی ماه رمضان آغاز شده بود، طی مراسمی با حضور فرماندار، مشاوراموربانوان فرمانداری وجمعی از روسای هیات‌های ورزشی و مسئولان پایان یافت.

وی ادامه داد: این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در رده بزرگسالان و ۶ تیم در رده نونهالان در سالن ورزشی بانوان کوثر برگزار شده بود.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جام گفت: برای اولین بار مسابقات والیبال جام رمضان در رده سنی نونهالان برگزار شد که با استقبال خوبی همراه بود.
 
سپهری افزود: امیدواریم در سال‌های آتی این روند ادامه داشته باشد، چرا که توجه به والیبال پایه بی شک تاثیر زیادی در ارتقاء سطح کیفی والیبال علی الخصوص در قسمت بانوان خواهد داشت.

فریده گوهری نائب رئیس هیات والیبال تربت جام نیز در ادامه این مراسم، گفت: مسابقات از سطح کیفی خوبی برخورداربود و شاهد بازی‌های زیبا و پایاپای از سوی کلیه تیم‌ها هم در رده سنی بزرگسالان و هم در  نونهالان بودیم.

وی ادامه داد: این مسابقات با همکاری مسئول اموربانوان اداره ورزش و جوانان، داوران، پزشکیاران وحامیان مالی تیم‌ها برگزار شد که به هریک از آنان از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات والیبال با اهداء لوح قدردانی بعمل آمد.

نائب رئیس هیأت والیبال تربت جام گفت: در رده بزرگسالان تیم کوثر مقام اول و تیم‌های ستارگان جوان و یوسفی مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

گوهری افزود: در رده نونهالان تیم ستارگان ۱ عنوان نخست را از آن خود کرد و تیم‌های آس ۱و ستارگان ۲ نیز در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام//ز. ج
 


توجه به والیبال پایه مؤثر در ارتقای سطح کیفی والیبال بانوان است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر