کد خبر: ۶۹۴۵۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
فروزنده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

یک فعال اصولگرا بر ضرورت توجه دولت و قوه قضاییه به بهبود وضعیت معیشتی مردم تاکید کرد.

لطف الله فروزنده، دستیار تولیت آستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به ارزیابی  عملکرد آقای روحانی نسبت به وضعیت معیشتی مردم پرداخت و گفت: وضعیت معیشتی و اقتصادی خوب نیست، این مسئله‌ای خیلی روشن و ملموس است که مردم به شدت تحت فشار هستند.

وی ادامه داد: در این شرایط متاسفانه صحنه برای افراد سودجو فراهم شده است اما این که چرا دولت برخورد نمی‌کند، باید از خودشان پرسید و من توصیه می‌کنم دولت فکری برای این مسئله انجام دهد چراکه ابزار‌ها در دست دولت است.

فروزنده با تاکید بر ضرورت برخورد جدی مسئولان با مفسدین اقتصادی اظهار کرد: باید با کسانی که به احتکار کالا و گران فروشی، دلالی می‌پردازند و یا در بازار ارز اختلال ایجاد می‌کنند برخورد شود و این وظیفه‌ای است که بر عهده دولت و قوه قضاییه است که  با مفسدین به طور جدی برخورد کنند.

وی ادامه داد: ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و هر کسی که مردم را تحت فشار قرار دهد، ناخواسته ستون پنجم دشمن است و به دشمن کمک می‌کند لذا به هیچ وجه دولت و قوه قضاییه نباید در این مسئله کوتاه بیایند و باید با قدرت برخورد کنند.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: دولت باید از درون خودش عناصری که فاسد هستند و زمینه‌های فساد را ایجاد می‌کنند را ببندد، از طرفی قوه قضاییه هم باید با مفسدین برخورد قضایی کند.

وی در پایان تصریح کرد: من معتقدم قوه قضاییه و قوه مقننه در همان چهار چوبی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرد‌ه‌اند، باید به پیش رفته و در چارچوب شورای عالی اقتصادی تصمیمات مناسب بگیرند و هم با عوامل و ریشه‌ها مبارزه کنند و این توقع جدی مردم است و البته در راس کار دولت است که باید اقدامات لازم را پیش بینی کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر