کد خبر: ۶۹۴۵۰۹۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد ساساری ایتالیا ساعت ۱۳:۳۰ امروز شنبه ۴ خرداد ماه با حضور ۷ ورزشکار مازندرانی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، نمایندگان مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان حریفان خود را در رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام ماتئو پلیکونه شهر ساساری ایتالیا شناختند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر حضور دارند  نادر حاج آقا نیا بابلسری پس از استراحت در دور نخست با علیرضا سرلک دیگر نماینده ایران، در دور دوم به مصاف هم می‌روند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم ۷ نفر شرکت کرده اند که مسابقات در دو گروه به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و محمدباقر یخکشی گلوگاهی به ترتیب به مصاف محمد لاکل از الجزایر، الک هوور از آمریکا و راهول آواره از هند می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی قائمشهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با سایاتبک اوکاسوف از قزاقستان کشتی می‌گیرد. در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد نخودی جویباری در دور اول با سلیمان اوماروف از ترکمنستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده ختیگ سابولوف قهرمان جهان از روسیه و گینگ از آمریکا می‌رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۶ نفر وزن کشی کرده اند، احمد بذری گلوگاهی در دور نخست با دامیان ویلیا از اسپانیا کشتی می‌گیرد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم عباس فروتن بابلی در دور نخست با سیمونه یاناتیونی از ایتالیا کشتی می‌گیرد و حامد طالبی زرین کمر بابلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آبراهام کونیدو روانو از ایتالیا می‌رود. در این وزن ۱۲ نفر حضور دارند.

بر اساس برنامه این رقابت‌ها از ساعت ۱۳:۳۰ امروز شنبه ۴ خرداد ماه به وقت ایران آغاز می‌شود و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/ م

حضور ۷ ورزشکار مازندرانی در رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد ساساری ایتالیا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر