کد خبر: ۶۹۴۵۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

تشکیل کلینیک صنعت خراسان رضوی به شرکت شهرک‌های صنعتی استان واگذار شد.

تشکیل کلینیک صنعت خراسان رضوی به شرکت شهرک‌های صنعتیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، در نشست مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان گفت: یکی از راهکار‌های مهم رونق تولید و عملیاتی کردن برنامه‌های آن، پایش و عارضه یابی واحد‌های صنعتی و تولیدی بوده که این امر توسط استانداری به این شرکت واگذار شده است و همه ما باید در این زمینه تلاش مستمر داشته باشیم تا واحد‌هایی که مشکلاتی دارند نه فقط در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بلکه در تمامی استان، بررسی و در جهت رفع آن‌ها اقدام شود.

وی بیان کرد: در راستای عمل به اقدامات طرح رونق تولید، کلینیک صنعت در استان بر اساس ضوابط ابلاغی جدید سازمان راه اندازی و ارائه خدمات مشاوره رایگان برای بهبود وضعیت کسب و کار واحد‌های راکد و نیمه راکد و مشکلاتی که دارند داده می‌شود.

وی افزود: کلینیک صنعت استان از مشاوران مجرب و متخصص و اساتید دانشگاهی تشکلیل و طبق برنامه ریزی انجام شده، عارضه یابی واحد‌های صنعتی و تولیدی به خصوص راکد و نیمه راکد را انجام می‌دهد تا شاهد تولید و اشتغال در این واحد‌ها باشیم ضمن آنکه از ظرفیت همه تشکل‌های بخش خصوصی نیز در این زمینه استفاده می‌گردد.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: از اهداف دیگر این کلینیک احصا نیازها، خود اتکایی صاحبان صنایع و توانمندسازی واحد‌های صنعتی و تولیدی می‌باشد.

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه استاندار محترم خراسان رضوی برنامه ویژه‌ای از طریق مدل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی برای رونق تولید دارند، افزود: با وجود جنگ اقتصادی که درگیر آن هستیم، ولی شاخص‌ها و برنامه‌هایی که برای رونق اقتصادی بیشتر استان چیده شده، انشاالله امسال نسبت به سال گذشته شاهد اتفاقات بهتری در صنعت استان باشیم.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: امسال هم حمایت از صنعتگران در چارچوب برنامه‌های اقتصادی و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری ادامه می‌یابد و تمام توان ما در تولید و اشتغال بیشتر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته و روستایی اجرا و انجام خواهد شد.
 
انتهای پیلم//ف.ح
 

احصا نیازها و خود اتکایی صاحبان صنایع در کلینیک صنعت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر