کد خبر: ۶۹۴۵۴۱۸
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران درباره شرایط و حواشی این باشگاه توضیحاتی داد.

سهند حبیب زاده، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران  در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حواشی پیش آمده پیرامون نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بیان کرد: ابتدا باید بگویم هیچ کمیته‌ای برای نقل و انتقالات در باشگاه شروع به کار نکرده و پس از دیدار با سپاهان اصفهان در جام حذفی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کار نقل و انتقالات را پس از ارائه فهرست نقل و انتقالات توسط برانکو آغاز می‌کنند.  

او در ادامه افزود: پس از اینکه برانکو فهرست نقل و انتقالات را به باشگاه داد، مشخص می‌شود که چه کسانی در کمیته هستند و کار مذاکره را آغاز می‌کنند. در شان عرب و نبی نیست که در کمیته باشند و آن‌ها باید پس از اینکه مذاکره کنندگان کار‌ها را نهایی کردند، برای امضا قرارداد و رقم نهایی وارد شوند.  

حبیب زاده ادامه داد: اگر اکنون در نیمه نهایی جام حذفی نبودیم، هیچ کدام از این شایعات وجود نداشت، اما درحالیکه چند روز به بازی با سپاهان بوده، شایعاتی پخش شده مبنی بر اینکه حسینی، عالیشاه و ... می‌خواهند بروند.  

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران خاطرنشان کرد: تمام بازیکنان با ما قرارداد دارند، اما در قرارداد ۳ بازیکن بندجدایی قراردارد و به آن‌ها اعلام کردیم که هر کدام از بازیکنان پیشنهاد خارجی دارند، ارائه دهند تا توافقات لازم را انجام دهیم. بیرانوند دلش با پرسپولیس است و دوست دارد در این تیم بماند، اما برای مثال با پول رضایت نامه بیرانوند می‌توانیم بازیکنان خوبی بگیریم. یکی از منابع درآمد زایی ترانسفر بازیکن است.

وی در پایان گفت: قصد این را نداریم که بیرانوند را به تیم دیگری بدهیم. او دوست دارد در پرسپولیس بماند و اگر می‌خواهد برود، دوست  دارد در تیم‌های خوب اروپایی بازی کند. بازهم می‌گویم درحال حاضر نقل و انتقالاتی نداریم و اسم‌هایی که مطرح می‌شوند، شایعه است.


بیشتر بخوانید: 

پیام مهاجم ملی پوش پرسپولیس به ژاوی

اولین بازیکن جدا شده از پرسپولیس مشخص شد

بیرانوند مصدوم شد


انتهای پیام/

اظهارات حبیب زاده درباره شرایط پرسپولیس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر