کد خبر: ۶۹۴۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰
کد خبر : ۶۹۴۷۵۱۰

شرکت ساکرپانچ اعلام کرد که استخدام مدیر کنترل کیفیت برای سرعت بخشیدن به ساخت عنوان Ghost of Tsushima ادامه دارد.

استخدام برای بازی Ghost of Tsushima ادامه داردبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، از بین عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ که هنوز روانه بازار نشده‌اند دو عنوان Ghost of Tsushima و Death Stranding را می‌توان مرموزترین عناوین در دست ساخت برای این کنسول دانست. از عنوان Death Stranding تاکنون چند تریلر، هرچند مبهم و مات منتشر شده شده است اما عنوان Ghost of Tsushima از مراسم E3 2018 تاکنون، تنها به یک تریلر بسنده کرده است و هنوز تریلر جدید یا اطلاعات جدیدی از آن منتشر نشده است.

به تازگی شرکت Sucker Punch که مسئولیت ساخت عنوان Death Stranding را بر عهداه دارد، فهرستی از افراد مورد نیاز برای استخدام در این شرکت جهت همکاری در پروژه Ghost of Tsushima منتشر کرده است که این اقدام شرکت مذکور نشان می‌دهد شرکت ساکرپانچ قصد سرعت بخشیدن به روند آماده سازی بازی Ghost of Tsushima را از طریق استخدام افراد جدید دارد.

استخدام برای بازی Ghost of Tsushima ادامه دارد

یکی از شغل‌های مورد نیاز در شرکت ساکرپانچ، مدیر کنترل کیفیت است که حضور این سمت در پروژه Ghost of Tsushima ، می‌تواند مراحل ساخت بازی را بسیار جلو ببرد. این شرکت مدت‌ها پیش نیز اعلام کرده بود که به دنبال مدیر بخش کنترل کیفیت است اما تاکنون خبری از استخدام برای این بخش نشده بود و شرکت ساکرپانچ دوباره برای این سمت، اعلام نیاز کرده است. 


بیشتر بخوانید: تغییرات اعمال شده در بازی RDR2 پس از دریافت بسته الحاقی


وظیفه این مدیر در عناوین سطح بالا تنها رفع ایرادات موجود در بازی نیست و این فرد باید با ایداه‌های خود بتواند بازی مذکور را ارتقا بخشد. استودیو ساکرپانچ هنوز زمان دقیق انتشار این عنوان را مشخص نکرده است و هنوز این عنوان در دست ساخت است، اما از آنجایی که اعلام شده بود این عنوان برای کنسول پلی استیشن ۴ قطعا عرضه خواهد شد، انتظار می‌رود تا قبل از معرفی کنسول پلی استیشن ۵ وارد بازار شود.

انتهای پیام/

استخدام در شرکت یاکرپانچ برای سرعت بخشیدن به ساخت عنوان Ghost of Tsushima

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر