کد خبر: ۶۹۴۹۷۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد خبر : ۶۹۴۹۷۷۹
امروز صادر شد؛

اتحادیه جهانی تقریب نهاد فعالان سیاسی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اتحادیه جهانی تقریب نهاد فعالان سیاسی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛ روز جهانی قدس، روز خروش و خیزش جهانی امت اسلام و انسان‌های آزاده، فرا می‌رسد و بار دیگر ملت‌های مسلمان و مستضعفین جهان با قهر انقلابی خود در حمایت از مظلومان عالم، به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین، از جبهه استکبار و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت خواهند کرد.
ملت‌های مسلمان جهان با بصیرت و درایت، توطئه‌های صهیونیست‌ها را که به دنبال سوق دادن آن‌ها به سوی جنگ‌های مذهبی و برادرکشی و تفرقه‌افکنی در منطقه هستند را دفع می‌کنند. جنایات جنگی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی، نقض مکرر حقوق بین المللی، کشتار مردم مظلوم فلسطین، به ویژه زنان وکودکان حتی نیرو‌های امدادی، حمایت از گروه‌های تروریستی و بی‌ثبات‌سازی منطقه، هزاران جنایت دیگر، ضرورت وحدت، همبستگی و انسجام و یکدلی مسلمانان را در جهان اسلام بیش از پیش نمایان می‌کند.
بی‌شک روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی‌تری خواهد داشت؛ چرا که علاوه بر جنایات سبعانه رژیم صهیونیستی در اشغال هفتاد ساله سرزمین فلسطین، اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک رئیس‌جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا و سرمداران کاخ سفید در انتقال پایتخت ایالات متحده به قدس شریف که نقض صریح قوانین بین‌المللی است، هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.
اتحادیه جهانی تقریب نهاد فعالان سیاسی، ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم منحوس صهیونیستی و توطئه‌های دولت جنایتکار آمریکا که با انتقال غیرقانونی سفارت خود به قدس شریف، مهر تأیید بر این جنایات زده است، از همه ملت‌های آزاده دنیا، به ویژه مسلمانان در جهان اسلام و ملت بزرگ ایران، برای شرکت در مراسم روز جهانی قدس دعوت نموده، همپای آحاد ملت ایران با آرمان‌های راستین شهدا و امام شهدا در مبارزه با استکبار تجدید بیعت می‌کنیم و با اعلام انزجار از هرگونه تجاوز وتعدی، تا آزادی کامل مردم مظلوم فلسطین از یوغ غده سرطانی صهیونیسم، از آن‌ها حمایت می‌نماییم. "إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ"

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر