کد خبر: ۶۹۵۰۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

بنیاد فرهنگی روایت فتح به نمایندگی جمعی از هنرمندان رشته‌های گوناگون اعم از انجمن‌های تئاتر، سینمایی، مستند، انتشارات، عکس و هنر‌های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس حمایت خود را از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و مردم ستمدیده جهان اعلام می‌دارد.

بیانیه بنیاد فرهنگی روایت فتح به مناسبت روز جهانی قدسبه گزارش  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، بنیاد فرهنگی روایت فتح به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:


بسم الله القاصم الجبارین
هنوز ندای جان بخش و شکوهمند ابراهیم زمان حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) در کالبد زمان طنین انداز است و روز جهانی قدس به زمانی برای ایستادگی در برابر مثلث شوم زر و زور و تزویر مبدل شده است.
بی شک اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای یادآوری درد‌ها و آلام ملتی نستوه و مقاوم از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی اوج شاهکار و بینش سیاسی آن رهبر دور اندیش بود.
اظهار انزجار جوامع بشری از رژیم سفاک صهیونیستی امروز به رویه‌ای بین‌المللی تبدیل گشته که حتی با وجود امپراتوری شیطانی صهیونیسم در عرصه رسانه و تبلیغات، هنوز آوای حق از حلقوم آزادی خواهان و آزادی طلبان شنیده می‌شود.
در این میان وظیفه هنرمندان که گوهر وجودشان با اکسیر معنویت و تعالی ارزشی صدبرابر یافته است، خطیر و مهم است. هنرمندان رشته‌های گوناگون هنری اعم از سینما، هنر‌های نمایشی، هنر‌های تجسمی، عکس و ادبیات هر کدام سهمی بالقوه در اعتلای فرهنگ مقاومت و مبارزه با زورگویان مثلث عبری، عربی، غربی دارند و بر پایه تعالیم وحدت بخش ادیان الهی در سراسر جهان می‌توانند اثر بخش باشند.
بنیاد فرهنگی روایت فتح به نمایندگی جمعی از هنرمندان رشته‌های گوناگون هنری و رده‌های تخصصی خود اعم از انجمن‌های تئاتر، سینمایی، مستند، انتشارات، عکس و هنر‌های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس حمایت خود را از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و مردم ستمدیده جهان اعلام می‌دارد و بر پایمردی و ایستادگی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (حفظه الله) تا آزادسازی قدس شریف تاکید می‌کند.

دعوت مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

متن این بیانیه به شرح زیر است:

روز قدس تجلی عزم راسخ و آرمان خواهی مستضعفین در کارزار نبرد با مستکبران و تبلور پیروزی ملت مظلوم فلسطین است. آرمان ارزشمند استکبار ستیزی جمهوری اسلامی ایران که از سرچشمه زلال اندیشه‌های ناب معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نشات گرفته است، تاریخ معاصر رامتحول و تمامی معادلات اتاق­‌های فکر مستبدان جهان را به هم ریخته است.

اینک که به لطف خدای متعال با بیداری ملت‌ها خانه‌های پوشالی استکبار در حال فروریزی است، رهبری جامع و خردمندانه حضرت آیت الله خامنه‌­ای، رهبر معظم انقلاب تمامی توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطق‌های آن­ها را نقش برآب کرده است.

متحدان این جرثومه ظلم و فساد باید بدانند که روابط منفعت طلبانه آن­ها با این رژیم غاصب، نفرت وجدان­‌های آزادی خواه جهان را به همراه دارد.

فلسطین امروز به قلب عاطفی امت اسلامی جهان تبدیل گشته است. برنامه ریزان پوچ گرای صهیونیستی باید بدانند که هر چقدر بر محدود کردن انوار تابناک خورشید عدالت بر این سرزمین مقدس تلاش کنند، این نور الهی است که از تمامی سد‌ها و موانع عبور می‌کند و با ایمان و تقوای انسان‌های حق طلب، پیروزی و رهایی قدس از چنگال صهیونیست‌های تروریست، بسیار نزدیک است.

از عموم مردم شریف و ظلم ستیز ایران اسلامی به ویژه اهالی فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه که همواره در صف مقدم حق طلبی و عدالتخواهی بوده اند دعوت می‌کنیم تا با حضور منسجم و متعهدانه خود در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دشمنان آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را بیش از پیش ناامید کرده و عظمت فریاد استکبارستیزی و مقاومت ملت‌های مظلوم را پرطنین سازند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر