کد خبر: ۶۹۵۱۸۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
کد خبر : ۶۹۵۱۸۷۳
نه به معامله قرن؛

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی ترک برداشته و روبه‌زوال است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی ، نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی ترک برداشته و روبه‌زوال است گفت: قطعاً این شعارها، راهپیمایی‌ها و انسجام موجب شکست طرح معامله قرن خواهد شد.

 میرعمادی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز جهانی قدس نماد حق و باطل و روز خروش مسلمانان علیه رژیم غاصب صهیونیستی و روزی است که مردم مسلمان بااحساس وظیفه و تکلیف شرعی و انسانی به میدان می‌آیند و می‌خواهند قدس شریف را از لوس رژیم صهیونیستی پاک کنند و قطعاً آرمان مسلمانان فلسطین است.

وی افزود: فلسطین اولین قبله مسلمانان بوده و هست و رژیم صهیونیست به‌عنوان مظهر ظلم، استکبار و کودک کشی بدترین جنایات را علیه اسلام و مسلمانان انجام می‌دهد ازاین‌رو وظیفه انسانی، شرعی و عقلی همه ما ایجاب می‌کند در برابر تجاوز صهیونیستی بایستیم و قطعاً تأثیرگذار خواهد بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه امروز فلسطین و قدس به‌عنوان یک مسئله جهان اسلام مطرح‌شده بیان کرد: رژیم صهیونیستی منفور شده و گنبد آهنین رژیم صهیونیستی ترک برداشته و روبه‌زوال است و ان شالله این تا نابودی اسرائیل ادامه خواهد داشت.

میرعمادی گفت: رئیس‌جمهور آمریکا برای این‌که مسئله فلسطین به فراموشی سپرده و حقوق مسلمانان فلسطین نادیده گرفته شود و رژیم صهیونیستی از یک ثبات برخوردار شود، توطئه‌ای تحت عنوان معامله قرن مطرح کرده و می‌خواهد پیاده کنند و قطعاً این شعارها، راهپیمایی‌ها و انسجام موجب شکست طرح معامله قرن خواهد شد.

انتهای پیام/ ر

گنبد آهنین رژیم صهیونیست ترک برداشته است/انسجام مردم شکست معامله قرن را در پی‌دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر