کد خبر: ۶۹۵۷۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

گوگل برای گوشی‌های پیکسل بروزرسانی منتشر کرده است که ۱۱ مورد از مشکلات گزارش شده در آن‌ها را رفع می‌کند.

بروزرسانی ماهانه پیکسل چند مشکل اساسی آن را رفع می‌کندبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر وارد یک ماه جدید شده‌ایم زمان آن فرا رسیده است که دستگاه گوگل پیکسل خود را بروزرسانی کنید. گوشی‌های پیکسل 3a و پیکسل 3a XL نیز شامل این مسئله می‌شوند. بر اساس بروزرسانی جدید پیکسل که در ژوئن سال جاری ارائه شد، پچ امنیتی جدید اندروید در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۹ به دستگاه‌های گوگل رسیده است. همچنین تعدادی پچ‌های "عملکردی" وجود دارند که بخشی از این بروزرسانی‌ها هستند. این پچ‌ها به حل باگ‌هایی می‌پردازند که کاربران پیکسل را دچار مشکل می‌کنند.

برای مثال بروزرسانی ماه ژوئن به حل کردن باگی در بخش بوت لودر می‌پردازد که در گوشی پیکسل ۲ کاربران را دچار مشکل می‌کرد. این باگ باعث می‌شد دستگاه کاربران به هنگام بوت شدن متوقف شود. همچنین دوربین بعضی از صاحبان پیکسل ۳ و پیکسل 3XL هنگامی که در حال ضبط ویدئو بودند هنگ می‌کرد. این موارد باید پس از نصب این بروزرسانی مرتفع شوند. یک مشکل دیگر که در گوشی‌های پیکسل ۲، پیکسل 2 XL، پیکسل ۳ و پیکسل 3XL بود موجب می‌شد نرم‌افزار Netflix متوقف شود. این مسئله کاربران را ناراحت کرده بود، زیرا نمی‌توان هنگامی یک نرم‌افزار پخش فیلم متوقف می‌شود دیگر در آن به تماشای برنامه‌های مورد علاقه نشست. این مشکل نیز پس از این بروزرسانی حل شده است.

در ضمن کاربران تمام گوشی‌هایی که ذکر کردیم پس از نصب بروزرسانی ژوئن شاهد پیشرفت خوبی در هنگام گفتن عبارت "OK Google" خواهند بود. این بروزرسانی باعث می‌شود پس از گفتن عبارت ذکر شده دستیار صوتی گوگل سریع‌تر و راحت‌تر احضار شود و دیگر نیازی به چندین بار صدا کردن آن نباشد.

بروزرسانی ماهانه پیکسل چند مشکل اساسی آن را رفع می‌کند

آخرین بروزرسانی امنیتی اندروید ۱۱ مشکل که به وسیله پچ امنیتی جدید رفع شده‌اند را لیست کرده است. از این تعداد ۶ مورد آن‌ها مشکلات بحرانی و بقیه در دسته مشکلات دارای ارجعیت قرار می‌گیرند. اگر شما یکی از کاربران پیکسل هستید از مسیری که در ادامه آورده شده است تلفن خود را بروزرسانی کنید:

Settings > System > Advanced > System update

پیش از اینکه فرایند بروزرسانی را شروع کنید مطمئن شوید که به وای-فای وصل هستید و باتری دستگاه شما کامل است.

انتهای پیام/

بروزرسانی پیکسل مشکلات آن را حل می‌کند‌

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر