کد خبر: ۶۹۶۰۰۶۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

محمد امامی امین معاون امور هماهنگی و اقتصادی استان تهران گفت: تمام کارگروه‌هایی شورای برنامه ریزی به دستور معاون رئیس جمهور باید حذف شوند.

حذف کارگروه‌های شورای برنامه ریزی به دستور معاون رئیس جمهوربه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد امامی امین معاون امور هماهنگی و اقتصادی استان تهران در حاشیه جلسه اشتغال استان که امروز (شنبه هجدهم خرداد ماه) برگزار شد، اظهار کرد: مصوبه‌ای از سوی جهانگیری معاون رئیس جمهور در رابطه با تعیین کارگروه‌های ذیل شورای برنامه ریزی استان ابلاغ شده است که تمام کارگروه‌هایی که قبلاً وجود داشتند حذف و شورای برنامه‌ریزی در قالب ۴ کارگروه تشکیل شود.

وی افزود: کارگروه اول اشتغال در زمینه سرمایه گذاری و اقتصاد، کارگروه دوم در حوزه‌های زیربنایی، توسعه روستایی عشایری، آمایش سرزمین و محیط زیست، کارگروه سوم در حوزه مسائل اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده و کارگروه چهارم در بخش آموزش، پژوهش و فناوری فعالیت دارند.

معاون امور هماهنگی و اقتصادی استان تهران گفت: ایراداتی به این کارگروه‌ها به ویژه در زمینه اقتصادی وارد شده که با توجه به شرایط موجود نیاز است تا به این موضوع نگاه ویژه شود که در ذیل این آیین‌نامه، بندی وجود دارد که اجازه می‌دهد استاندار براساس شرایط استان نگاه بومی‌تری به کارگروه‌ها داشته باشد.

وی بیان کرد: در مورد فرصت‌ها و چالش‌های اشتغال استان نیز مطالبی مطرح و مقرر شد که این گزارش در اختیار رؤسای دستگاه‌ها قرار گیرد و نظرات و جمع‌بندی آن‌ها در جلسه آینده مطرح شود.

امامی امین با اشاره به تشکیل کانون کارآفرینان نیز گفت: این کانون ۶ عضو دولتی و ۶ عضو غیردولتی دارد که رئیس هیئت امنا نیز معاون اقتصادی استاندار تعیین شده که گزارش عملکرد آن نیز هفته آینده تشریح می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر