کد خبر: ۶۹۶۰۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

مدیر فرودگاه یاسوج گفت: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پرواز‌های این فرودگاه از ایرلاین‌ها دریافت نکرده ایم.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج،علی محسنیان مدبر فروذگاه یاسوج گقت: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پرواز‌های این فرودگاه از ایرلاین‌ها دریافت نکرده ایم،اما در حال مذاکره برای افزایش پرواز‌های فرودگاه یاسوج هستیم.

وی ادامه داد: مذاکرات با شرکت‌های هواپیمایی ماهان، قشم ایر، آتا، و ایران‌ایر برای افزایش پرواز‌ها ادامه دارد.

مدیر فرودگاه یاسوج خاطرنشان کرد: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پرواز‌های فرودگاه یاسوج از هیچ کدام از ایرلاین‌ها دریافت نکرده ایم و اگر پاسخ مثبت از سوی ایرلاین‌ها داده شود مراتب را به اطلاع مردم استان خواهیم رساند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی مدیریت بحران استانداری از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه روز شنبه، ۱۸ خرداد ماه یک فروند بالگرد هوانیروز ارتش در فرودگاه یاسوج جهت کمک به خاموش کردن اتش سوزی جنگل‌ها مستقر شده است.

لازم به ذکر است که محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سفر ۱۹ فروردین ماه ۹۸ خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای مدیریت بحران این استان به مشکلات پرواز‌های فرودگاه یاسوج اشاره و اظهار کرده بود: قطع پرواز‌های فرودگاه یاسوج غیرقابل قبول بود و دستور دادیم پرواز‌های یاسوج اضافه شود و این موضوع را به جد پیگیری می‌کنم.

پروازهای تهران – یاسوج  و بلعکس هم اکنون در روز های دوشنبه و جمعه  از تهران به مقصد فرودگاه یاسوج و بالعکس انجام می‌شود. این پرواز‌ها روز‌های دوشنبه ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از تهران و ۱۴ و ۱۰ دقیقه از یاسوج و روز‌های جمعه ساعت ۷ و ۵۰ دقیقه صبح از تهران و ۹ و ۴۰ دقیقه از یاسوج به سمت تهران خواهد بود.

مردم و مسئولان برای تردد به یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آن هم در این فصل گرم در روز‌هایی که فرودگاه یاسوج پرواز ندارد یا قید سفر را می‌زنند و بصورت زمینی با اتوبوس و سواری به تهران سفر می‌کنند و یا با سختی فراوان از مسیر فرودگاه  شیراز- تهران  اقدام به مسافرت و پرواز می‌کنند.

به نظر می‌رسد که تنها دو پرواز طی یک هفته در فرودگاه یاسوج جواب گوی درخواست‌ها و تقاضای مردم یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نباشد و نیاز است مسئولان و متولیان امر استانی و کشوری برای حل این مشکل اساسی تدبیری اساسی بیندیشند و این مشکل را یک بار برای همیشه برطرف کنند.

انتهای پیام/پ

مذاکره با ایرلاین برای افزایش پرواز های فرودگاه یاسوج

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر