کد خبر: ۶۹۶۱۶۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
کد خبر : ۶۹۶۱۶۷۱

تیم ملی والیبال کشورمان در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال موفق شد نتایج خوبی کسب کند.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی والیبال کشورمان در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال موفق شد نتایج خوبی به دست بیاورد و در پایان آن با عنوان دومی این رقابت‌ها به کار خود پایان دهد.  سرو قامتان ایرانی که در هفته نخست موفق شده بودند تیم‌های ملی والیبال ایتالیا، چین و آلمان را شکست دهند در هفته دوم به مصاف تیم‌های ملی والیبال برزیل، آرژانتین و ژاپن رفتند. آن‌ها در بازی نخست با برزیل پر افتخار‌ترین تیم ملی والیبال جهان بازی کردند. این تیم که عنوان‌های زیادی را یدک می‌کشد مقابل سرو قامتان کشورمان بازی سختی را پشت سر گذاشت و به زحمت توانست با نتیجه ۳ -۲ به پیروزی برسد.  

نگاهی به عملکرد سرو قامتان در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال

شاگردان کولاکوویچ در این بازی ست نخست را خوب آغاز کردند، اما در ست دوم بازی را واگذار کردند آن‌ها در ست سوم هم برنده میدان بودند و ست چهارم برای آن‌ها با کمی بد شانسی توام بود. بازی پایاپای دو تیم باعث شد تا برنده در کسب امتیاز ۳۴ مشخص شود که آن هم برزیل بود. خستگی و فشار در این ست باعث شد تا آن‌ها ست پنجم را واگذار کنند تا تنها یک امتیاز از این مسابقه دشت کنند.  ملی پوشان ایران در دومین دیدار به مصاف آرژانتین رفتند که نتایج نسبتا خوبی گرفته بود. آن‌ها حریف آسان تری برای تیم ملی والیبال کشورمان بودند آن‌ها در ست اول بازی بدی را انجام دادند و آن را واگذار کردند، اما ست دوم را به آسانی بردند. مردان سرزمین نقره در ست سوم شکست خوردند و در ست چهارم دقیقا اتفاق بازی با برزیل تکرار شد و تکلیف برنده در امتیاز ۳۳ مشخص شد، اما این بار این ملی پوشان ایرانی بودند که برنده بازی شدند تا هر ۳ امتیاز را دشت کنند.  

نگاهی به عملکرد سرو قامتان در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال

حریف بعدی ایران تیم ملی والیبال ژاپن بود آن‌ها که آرژانتین را به راحتی بررده بودند و در آخرین مصاف با تیم ملی کشورمان هم برنده بودند نتوانستند کاری از پیش ببرند و ۳ -۰ باختند.  تیم ملی کشورمان در این هفته موفق به کسب ۷ امتیاز شد تا ۱۶ امتیازه بشود. آن‌ها در حالی که امتیازشان از برزیل بیشتر بود به دلیل یک برد کمتر به عنوان دومی بسنده کردند. شاگردان کولاکوویچ در این هفته فشار زیادی را تحمل کردند آن‌ها در هفته نخست در ۱۰ ست به میدان رفتند در حالی که در این هفته ۱۲ ست بازی کردند همچنین تیم ملی کشورمان در این هفته مصدوم هم داشت و با این شرایط تیم ملی کشورمان در ادامه راه پیش بینی می‌شود که کار آسانی نداشته باشد.  

آن‌ها با وجود این که در هفته سوم و چهارم و در شهر‌های ارومیه و اردبیل میزبان هستند بازی‌های مشکلی دارند و باید با تیم‌های کانادا، استرالیا، لهستان، پرتغال، فرانسه و روسیه بازی کنند.  روس‌ها و فرانسوی‌ها تیم‌های قدرتمندی دارند و لهستان و کانادا هم رفته رفته بهتر شده اند، به همین دلیل پیش بینی می‌شود که به دلیل سفر‌های طولانی و فشار سنگین کار ملی پوشان در این هفته‌ها سخت‌تر از دو هفته گذشته باشد. با این حال تیم ملی ایران در این دوره یکی از بهترین‌های خود را در اختیار دارد و بسیاری امیدوارند تا تیم مل کشورمان به راحتی ره دور نهایی این رقابت‌ها صعود کند.  

نگاهی به عملکرد سرو قامتان در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال

برنامه بازی‌های باقی مانده برای ملی پوشان کشورمان به شرح زیر است: 

هفته سوم به میزبانی ایران

  • جمعه ۲۴ خرداد: ایران - کانادا، ساعت ۱۸:۳۰
  • شنبه ۲۵ خرداد: ایران - لهستان، ساعت ۱۸:۳۰
  • یکشنبه ۲۶ خرداد: ایران - روسیه، ساعت ۱۸:۳۰

هفته چهارم به میزبانی ایران

  • جمعه ۳۱ خرداد: ایران - پرتغال، ساعت ۱۸:۳۰
  • شنبه اول تیر: ایران - استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰
  • یکشنبه دوم تیر: ایران - فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰

هفته پنجم به میزبانی بلغارستان

  • جمعه ۷ تیر: ایران - صربستان، ساعت ۱۸:۳۰
  • شنبه ۸ تیر: ایران - بلغارستان، ساعت ۲۲:۱۰
  • یکشنبه ۹ تیر: ایران - آمریکا، ساعت ۱۸:۳۰

بیشتر بخوانید:

عبادی پور امتیاز آور‌ترین بازیکن ایران مقابل ژاپن

ایران ۳ - ژاپن ۰ / نمایش اقتدار سروقامتان ایرانی، سامورایی‌ها را به زانو در آورد

ایران ۳- آرژانتین ۱ / ادامه روند نمایش اقتدار ایران در لیگ ملت‌های والیبال

کولاکوویچ: برد برابر ژاپن آسان نبود


انتهای پیام/ 

کارنامه تیم ملی  ایران در هفته دوم لیگ ملت های والیبال 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر