کد خبر: ۶۹۶۲۳۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: روز گذشته با حامی مالی اصلی باشگاه جلسه‌ای را برگزار کردیم.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ایرج عرب (مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران)، درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ بیان کرد: روز گذشته (دوشنبه) جلسه خوبی با حامی مالی اصلی مان برگزار کردیم که نتایج بسیار خوب و امیدوار کننده ای داشت و مشغول نهایی کردن آن هستیم. برانکو گزینه اصلی ما است و به هیچ وجه به مربی دیگری فکر نکرده و نخواهیم کرد. از او حمایت می کنیم و برای فصل آینده هم روی برانکو نظر داریم.

او درباره بحث تمدید بلند مدت قرارداد برانکو تصریح کرد: برانکو یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. نکته اصلی و مهم حفظ او و پرداخت مطالباتش است که ۵۰۰ هزار دلار آن را داده‌ایم و مبلغ باقی مانده را هم می‌پردازیم. ابتدا باید این موضوع را حل کنیم و سپس سراغ مسائل بعدی برویم.

او درباره اینکه چه زمانی تکلیف برانکو نهایی می‌شود، اظهار داشت: به امید خدا اوایل هفته آینده این کار انجام می‌شود.

عرب درباره از دست رفتن زمان نقل و انتقالات برای باشگاه پرسپولیس با توجه به مشخص نبودن وضعیت برانکو در این تیم گفت: او فهرست کتبی اش را در اختیار باشگاه قرارداده است که روی آن کار می‌کنیم و موضوع نقل و انتقلات بازیکنانمان جدا و همزمان با بحث پرداخت مطالبات برانکو پیگیری می‌شود. هیچ کدام از این مسائل به وقفه نمی‌افتد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد خارجی برخی بازیکنان این تیم و احتمال جدایی آن‌ها بیان کرد: براساس فهرست برانکو تیم ما هیچ خروجی‌ای ندارد مگر اینکه بازیکنی پیشنهاد خارجی داشته باشد. تنها علی علیپور پیشنهاد خارجی دارد که مشغول بررسی آن هستیم و سایر بازیکنان با توجه به اینکه پیشنهادی ندارند، در تیم حفظ می‌شوند. درباره بازیکنان مدنظر برانکو هم اقدام‌های لازم را انجام می‌دهیم.

عرب درباره بحث بازگشت فرشاد احمدزاده به پرسپولیس و احتمال عقد قرارداد داخلی او با این باشگاه اظهار کرد: ما درباره این موضوع چیزی نشنیده ایم و در باشگاه مطرح نشده است.

او درباره احتمال بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس تصریح کرد: اجازه بدهید این مسائل در جای خودش بررسی بشود. برانکو فهرستی به ما داده است و پس از اینکه با گزینه‌ای به نتیجه نهایی برسیم آن را به هواداران اعلام می‌کنیم.

عرب در پایان با تاکید بر اینکه تکلیف سرمربی پرسپولیس تا اوایل هفته آینده مشخص می‌شود، اضافه کرد: قطعا بدهی برانکو تا اوایل هفته آینده پرداخت می‌شود و به امید خدا او را حفظ می‌کنیم.


بیشتر بخوانید:

بی خوابی‌های مدیرعامل پرسپولیس بخاطر تمدید قرارداد با برانکو

درخواست تخفیف باشگاه پرسپولیس از پروفسور

عرب: درآمدمان ۶۱ میلیارد، اما هزینه مان ۶۳ میلیارد است/ دریافتی مان در فضای بی اعتمادی کاهش یافت/ گزینه اول، دوم و سوم ما برانکو است


انتهای پیام/

اظهارات عرب در خصوص آخرین وضعیت برانکو و نقل و انتقالات در باشگاه پرسپولیس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر