کد خبر: ۶۹۶۳۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
روز گذشته صورت گرفت؛

مراسم تقدیر و تشکر از سعید عابد راننده آمر به معروف در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

تقدیر از سعید عابد در ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکربه گزارش حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،مراسم تقدیر و تشکر از سعید عابد راننده آمر به معروف در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام میرزایی قائم‌مقام دبیر ستاد و جمعی از مدیران و کارکنان در محل ستاد مرکزی برگزار گردید، از اقدام شایسته، قانونی و قرآنی راننده آمر به معروف قدردانی شد.

در این برنامه قائم مقام ستاد امر به معروف ضمن تاکید بر این اقدام درست و اصولی سعید عابد اظهار داشت: پیامی که این اقدام و جریان ایجادشده در پی آن داشت، نشانگر زنده بودن فریضتین قرآنی در میان آحاد مردم است.

وی با تاکید بر این افزود: ستاد امر به معروف در دوران جدید فعالیت های خود وجه همت را بر آموزش و فرهنگسازی عمومی به منظور احیاء این فریضتین داشته و بر ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی در حوزه های مختلف فردی و اجتماعی تاکید دارد. بحمدالله این اتفاق اخیر و واکنشهای اقشار مختلف مردم نسبت به آن ثابت کرد که این مسیر درست است و باید هرچه بیشتر در این زمینه کوشید تا فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراگیر شود.

روز گذشته نیز دبیر ستاد امر به معروف اعلام نمود که وظیفه و رویکرد این ستاد، ملزم کردن مجموعه ها و نهادهای عمومی کشور با رعایت قانون است و از پیگیری این موضوع در مورد شرکت اسنپ خبر داد. در نتیجه این اقدامات و پیگیریهای صورت گرفته، امروز نیز شرکت اسنپ طی اطلاعیه ای از راننده خود تقدیر نموده و اقدام وی را در چارچوب ضوابط و اصول اعلام نمود.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر