کد خبر: ۶۹۶۳۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
کد خبر : ۶۹۶۳۲۰۵
توکلی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۳۵۸ هزار و ۲۹۷ داوطلب کارت آزمون خود را دریافت کردند.

بیش از ۵۰ درصد داوطلبان کارت آزمون ارشد را دریافت کردند + آخرین مهلت دریافت کارتحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۸ و اولین مرحله آزمون ورودی بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۱ کد رشته امتحانی برای تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد تعداد ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب ثبت‌نام کردند.

وی افزود: برهمین اساس کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای آزمون از دیروز ۲۰ خرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت که طی برنامه زمانی اعلام شده داوطلبان می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه ۲۲ خرداد به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه‌های راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

آمار دریافت کنندگان کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

توکلی به تشریح آماری از دریافت کنندگان کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پرداخت و گفت: از تعداد ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب ثبت‌نام کننده تا ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه تعداد ۳۵۸ هزار و ۲۹۷ داوطلب کارت آزمون خود را دریافت کردند که بر همین اساس می‌توان گفت ۵۸.۲۷ درصد ثبت‌نام کنندگان کارت ورود به آزمون و برگه راهنما را اخذ کردند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که تاکنون نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نکرده‌اند توجه کنند که حداکثر تا فردا برای این کار فرصت دارند.

مشاور عالی سازمان سنجش مطرح کرد: آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ و اولین مرحله از بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی روز پنج‌شنبه ۲۳ و روز جمعه ۲۴ خرداد در ۶ گروه آموزشی در ۷۷ شهرستان مختلف کشور و ۱۶۲ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر