کد خبر: ۶۹۶۳۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تیم ملی گفت: تیم ملی الان نیاز به حمایت دارد و اکنون وقت انتقاد از تیم ملی نست.

خوش خبر: تیم ملی الان نیاز به حمایت دارد/ میانگین سنی تیم ملی ما ۲۴ سال استامیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از بازگشت از مسابقات لیگ جهانی در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، ابتدا درباره دعوت نامه‌ای که از سوی سفارت بلغارستان دیر صادر شده است گفت: دعوت نامه خیلی دیر به دست ما رسید و سفارت بلغارستان به خاطر مسائل ادارای، خیلی دیر دعوت نامه را برای ما فرستادند و ما دو جلسه تمرین خود را در ارومیه از دست دادیم. قرار است که امروز ظهر اعضای تیم ملی در سفارت بلغارستان حاضر شوند و مسائل مربوط به انگشت نگاری را انجام دهند.

سرپرست تیم ملی والیبال ادامه داد: یک جلسه تمرین در تهران داریم و بعد از آن به ارومیه می‌رویم تا خود را آماده هفته سوم مسابقات لیگ جهانی کنیم.

خوش خبر در مورد ویزای آمریکا و این که آیا همه هزینه‌ها را قرار است که فدراسیون جهانی والیبال پرداخت کند افزود: خیر ما هم کمک می‌کنیم تا این که همه هزینه‌ها روی دوش فدراسیون جهانی نباشد.

سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه درباره این که امسال مسافت‌هایی که تیم ملی برای مسابقات طی می‌کند کمتر شده است و این چه کمکی به تیم ملی می‌کند بیان داشت: تیم ملی در این دو هفته‌ای که بازی کرده بسیار شاداب و با نشاط بوده و شرایط تیم ملی نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است و بعضی از تیم‌ها امسال شرایط سال گذشته ما را دارند و آن‌ها باید قاره‌های زیادی را طی کنند. ما هم به خاطر اعتراضی که سال گذشته به فدراسیون جهانی والیبال داشتیم، آن‌ها امسال شرایط را برای ما بسیار بهتر فراهم کرده اند و قرار است که شرایط را برای سال بعد از این هم بهتر کنند.

خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال درباره این که استقبالی از سوی فدراسیون والیبال صورت نگرفته است اظهار داشت: داوری رئیس فدراسیون والیبال با من تماس گرفت بابت استقبال از تیم ملی و بنده به او گفتم که هنوز تیم ملی کاری نکرده است و بچه‌های تیم ملی بهتر است که به صورت عادی وارد کشور شوند و بازیکنان باید در شرایط مسابقات قرار بگیرند. ان شا الله استقبال از تیم ملی بماند برای پیروزی‌های بزرگتری که تیم ملی به دست می‌آورد.

سرپرست تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که به نظر برخی از کارشناسان والیبال، تیم‌های دیگر با تیم دوم خود در مسابقات لیگ جهانی حاضر می‌شوند، اما تیم ملی ایران با ترکیب اصلی در این مسابقات حضور دارد گفت: ما دیگر نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم! تیم چه ببازد و چه ببرد انتقاد می‌کنند، تیم را جوان می‌کنیم انتقاد می‌کنند، الان وقت انتقاد از تیم ملی نیست تیم ملی ما الان نیاز به حمایت دارد.

وی ادامه داد: وقتی میانگین سنی تیم‌ها را ببینید متوجه می‌شوید که تیم ملی ما از لحاظ سنی از بین ۱۶ تیم شرکت کننده در مسابقات در رده ۴ قرار دارد. میانگین سنی تیم ملی برزیل ۲۸ سال و میانگین سنی تیم ملی ما ۲۴ است، امسال شرایط تیم ملی ما بسیار خوب است و تیم ملی از بازیکنان با تجربه و جوان سود می‌برد و امیدواریم که بتوانیم نتایج رضایت کننده‌ای را کسب کنیم.


بیشتر بخوانید

آمار ملی پوشان ایران در لیگ ملت‌های والیبال / ایرانیان در صدر بهترین‌ها

تیم ملی والیبال ایران به تهران بازگشت/ مسئولان ورزش در خواب!

عبادی پور: نمی‌توان قول صعود داد/ مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه


انتهای پیام/

صحبت‌های امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر