کد خبر: ۶۹۶۳۳۰۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

عضو شورای شهر کاشان گفت:شهرستان کاشان ۶ هزار معلول را در خود جای داده است و با وجود چنین آمار قابل توجهی از معلولان شهروندان کاشانی مصمم شدند تا در راستای حمایت از این قشر جامعه مؤسسات حمایتی را راه اندازی کنند.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علی هاشمی طاهری عضو شورای شهر کاشان شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه صنایع دستی هنرمندان کاشان اظهار داشت: در جامعه ما افرادی هستند که نیاز به کمک دیگران دارند و آنان را معلول می‌خوانیم؛ شهرستان کاشان ۶ هزار معلول را در خود جای داده است و با وجود چنین آمار قابل توجهی از معلولان شهروندان کاشانی مصمم شدند تا در راستای حمایت از این قشر جامعه مؤسسات حمایتی را راه اندازی کنند.

وی با بیان اینکه بهترین انجمن حمایت از معلولان استان اصفهان در کاشان وجود دارد، افزود: خوشبختانه با اخذ مجوز‌های لازم در صدد بهره برداری از انجمن خیریه شبانه روزی معلولان در شهرستان هستیم؛ تمامی مراحل جانمایی و ساخت این انجمن انجام شده، اما برای تجهیز شدن آن یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم است.

عضو شورای شهر کاشان با بیان اینکه انجمن‌های حمایتی کاشان تاکید ویژه‌ای بر روی توانبخشی دارند، ابراز داشت: در راستای توانبخشی به معلولان، حرفه آموزی در دستور کار انجمن‌های حمایتی معلولان در کاشان است و در کنار این موضوع به بحث سلامت این افراد نیز اهمیت ویژه‌ای داده شده است.

وی ضمن اشاره به حمایت‌های تمامی ارگان‌ها از معلولان کاشانی گفت: معلولان اگر چه در ظاهر نقصی در یک یا چند عضو خود دارند، اما در میان آنان استعداد‌های خاص و نابغه‌هایی وجود دارند و بر همین اساس باید از هیچ تلاشی در راستای حمایت از آنان دریغ نکرد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر