کد خبر: ۶۹۶۴۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری پنج سارق سریالی انبارهای شهروندان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: از اول هفته جاری طرح پیشگیری از سرقت در محله نامجو توسط ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو آغاز شد و ماموران عملیات کلانتری برای بازداشت سه سارق سریالی که انباری‌های شهروندان را هدف سرقت قرار داده بودند، وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های میدانی به عمل آمده، تیم تجسس کلانتری متوجه شده بود سارقان سه نفر هستند که نفر اصلی باند آقایی ۳۷ ساله بوده و شیوه و شگرد سرقت‌هایش نیز باز کردن قفل‌های آویز به انباری‌ها بوده است.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت افزود: به این ترتیب تلاش‌ها برای پیدا کردن مخفیگاه سارقان ادامه داشت، تااینکه شهروندی به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد یکی از مالباخته‌های همین پرونده است و با نشان دادن یک آگهی در دیوار ادعا داشت سارقان دستگاه میکسر سرقتی او را به همراه دیگر اموالش در دیوار برای فروش گذاشته‌اند.

دستگیری سارقان سریالی انبارهای پایتخت + عکس

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تلاش‌های پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهمان با به دست آمدن این اطلاعات از متهمان نتیجه داد و با هماهنگی‌های قضائی در ساعت هشت صبح دوشنبه هفته جاری هر سه متهم در حالی که در مخفیگاه خود در خیابان گرگان بودند، بازداشت شدند و میکسر مالباخته به همراه دیگر اموال سرقتی شهروندان دیگر در این محل کشف شد.

وی در ادامه گفت: به این ترتیب متهمان که ۳۷، ۳۹ و ۵۴ ساله هستند تحت تحقیقات تخصصی قرار گرفتند و سردسته باند که ۳۷ ساله بود بیان داشت به دلیل اعتیاد به شیشه و پس از آزادی از زندان به همراه دو دوست سابقه دار دیگرش، بار دیگر باند سرقت‌های سریالی را تشکیل داده و این بار از انباری‌های شهروندان سرقت کرده است.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: متهمان هر سه سابقه دار هستند و هر سه نیز اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارند که نفر اصلی باند به ۱۰۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی و پنج دستگاه موتورسیکلت نیز اعتراف کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به ادامه دار بودن طرح پیشگیری سرقت در محله نامجو بیان داشت: در ادامه دو متهم دیگر نیز توسط ماموران عملیات کلانتری ۱۰۶ نامجو بازداشت شدند که از آن‌ها سه دستگاه موتورسیکلت سنگین کشف شد و متهمان این پرونده نیز بیان داشتند دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی دیگر را به فروش رسانده‌اند که تلاش‌های پلیس برای بازگرداندن مابقی اموال به شهروندان جریان دارد؛ بنابراین گزارش، هر پنج متهم با تشکیل پرونده‌ای به مقام محترم قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر