کد خبر: ۶۹۶۷۱۶۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۲

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان از حضور سه نماینده از این استان در لیگ‌ دسته اول فوتسال در رده‌های سنی امید و نونهالان خبر داد.

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: رقابت‌های مرحله اول دور گروهی لیگ دسته اول فوتسال کشور در رده سنی امید از ۲۶ مرداد آغاز خواهد شد که استان کرمان در این رقابت‌ها دو نماینده دارد.

وی افزود: تیم فوتسال کیان سیرجان به عنوان یکی از نمایندگان استان کرمان در گروه (۱) مرحله نخست این رقابت‌ها در شهرستان ورزقان از استان آذربایجان شرقی باید با رقیبان خود دیدار کند.

امیرخسروی تصریح کرد: در گروه اول این مسابقات، تیم‌های مس سونگون ورزقان، هیئت فوتبال شهرستان آران و بیدگل، اتحاد بهبهان، صدرا شیراز و سرخپوشان همدان حضور دارند که نخستین بازی کیان سیرجان با هیئت فوتبال شهرستان آران و بیدگل خواهد بود.

وی یادآور شد: تیم فوتسال کرمان فراراه دیگر نماینده استان نیز در گروه دوم این رقابت‌ها قرار دارد و باید در شهرستان زاوه از استان خراسان رضوی به مصاف رقیبان خود برود.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان بیان داشت: رعدپدافند اصفهان، مقاومت البرز، عکاسی ابراهیمی زاوه، کشاورز قزوین و استرآباد گرگان تیم های حاضر در رقابت ها هستند که تیم کرمان فراراه در اولین دیدار خود باید با مقاومت البرز روبه رو شود.

امیرخسروی گفت: در رده سنی نونهالان نیز تیم تالار سامان ارزوییه به عنوان نماینده استان کرمان در گروه اول مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور در شهرستان قم  مقابل رقبای خود صف آرایی می کند.

وی افزود: تیم‌های علم و ورزش مشگین‌شهر، ثامن‌الحجج سبزه‌وار، البرز قزوین، شاهین ازنا و متحد ازندریان ملایر در گروه تالار سامان ارزوییه حضور دارند و نماینده استان در بازی نخست خود با البرز قزوین در روز نهم تیرماه به میدان می رود.

امیرخسروی به نگاه ویژه ی قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان به فوتسال در رده سنی پایه اشاره و تصریح کرد: این نگاه ستودنی است و با این رویکرد توانسته‌ایم سهمیه‌های خوبی در لیگ‌های پایه کشور به دست آوریم.

انتهای پیام/ب

۳ نماینده از کرمان در لیگ‌ دسته اول فوتسال حضور دارند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر