کد خبر: ۶۹۶۷۵۵۸
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
مدیرعامل سازمان پارک‌ها وفضای سبز شهرداری قم عنوان کرد؛

جوادیان گفت: تا پایان سال به جز منطقه یک و پنج در بقیه مناطق بوستان بانوان خواهیم داشت و ما تاکید داریم که مدیریت فرهنگی این بوستان‌ها را باید سازمان فرهنگی در دست بگیرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها وفضای سبز شهرداری قم در جلسه مشترک با مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، با بیان اینکه فضا‌های بوستانی و پارک‌ها می‌تواند در حوزه‌های مختلف کارکرد داشته باشد گفت: نباید به دنبال این باشیم که از پارک‌های شهر صرفا برای مصارف تفریحی و گردشگری استفاده کنیم.

وی با اشاره به وضعیت بوستان‌های بانوان شهر قم عنوان کرد: در قم تنها یک بوستان بانوان با عنوان نرگس داشتیم که به مرور باغ ارغوان را نیز به آن اضافه کردیم و در حال حاضر به دنبال تملکات و طراحی بوستان جدید بانوانی در نزدیکی مجتمع امام خمینی در منطقه گلزار هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در مناطق مختلف شهر به دنبال تملک و اختصاص بوستان‌ها به بانوان هستیم افزود:در منطقه ۵ فضایی اختصاص گرفته و در حال آماده سازی است؛ در منطقه ۶ هم بوستان اردیبهشت برای این کار اختصاص یافته است.

جوادیان بیان کرد: در منطقه هشت نیز بوستان پروانه در حال آماده سازی است تا برای بانوان اختصاص یابد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به مشکلات باغ‌های بانوان در شهر بیان کرد: یکی از مسائلی که در این بخش وجود دارد بحث مشرفیت ساختمان‌های اطراف به بوستان‌ها است که در این زمینه به دنبال راهکار‌های لازم هستیم.

وی گفت: تا پایان سال به جز منطقه یک و پنج در بقیه مناطق بوستان بانوان خواهیم داشت و ما تاکید داریم که مدیریت فرهنگی این بوستان‌ها را باید سازمان فرهنگی در دست بگیرد.

انتهای پیام/ح

توسعه بوستان‌های بانوان در مناطق مختلف شهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر