کد خبر: ۶۹۶۷۶۱۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

رییس اتحادیه خدمات کامپیوتری استان اصفهان گفت: متفاوت بودن تعرفه اظهارنامه ها در دفاتر پیشخوان، کافی نت ها و دفاتر پست، مهم ترین معضل حال حاضرِ کافی نت های اصفهان است.

کرباسچی، رییس اتحادیه خدمات کامپیوتری استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،با تاکید بر اینکه، خرداد و تیر، فصل پرکارِ تکمیل اظهار نامه است گفت: در استان اصفهان 500 کافی نت وجود دارد که در برخی از آنها اظهارنامه های اشخاص حقیقی و حقوقی را پر می کنند و برای این امر زیر نظر اتحادیه و دارایی دوره های آموزشی تخصصی را می گذرانند، چراکه اگر خدشه ای در وارد کردن اطلاعات ایجاد شود، به هبچ وجه قابل بازگشت نیست.

وی ادامه داد: وارد کردن اطلاعات اظهارنامه ها در سه مرکز دفاتر پست، دفاتر پیشخوان و کافی نت ها انجام می شود و نکته مهم این جاست که تعرفه این مراکز با هم متفاوت است و افراد برای انجام یک کار مشخص و یکسان با سه تعرفه مختلف مواجه می شوند.

رییس اتحادیه خدمات کامپیوتری استان اصفهان با تاکید بر اینکه کمترین نرخ تکمیل اظهارنامه از 20 هزار تومان شروع و بسته به نوع اظهار نامه، قیمت بالاتر می رود افزود: اتحادیه خدمات کامپیوتری نرخ خدمات را کارشناسی می کند و پس از رسیدن به قیمت واحد، تعرفه را به کمسیون اقتصادی اتاق اصناف می فرستد و پس از تایید رییس اتاق اصناف و کمسیون نظارت، تعرفه ها تصویب می شود.

کرباسچی تصریح کرد: دفاتر پیش خوان و اداره پیست زیر نظر نهادهای دیگر هستند و به همین دلیل تعرفه های این مراکز با کافی نت ها متفاوت است، هرچند دفاتر پست، این خدمت را با تعرفه کمتری انجام می دهند اما مزیت کافی نت ها نسبت به سایر مراکز این است که در کافی نت، افراد بر تمام مراحل پر کردن اظهارنامه نظارت دارند و از نزدیک اطلاعات را رصد می کنند و این امر امکان خطا را به حداقل می رساند.

انتهای پیام/ی
 


تعرفه های مختلف در تکمیل اظهارنامه هاپیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر