کد خبر: ۶۹۶۷۶۴۰
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
کد خبر : ۶۹۶۷۶۴۰

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: از آغاز فعالیت دولت یازدهم تا کنون بیش از چهار هزار طرح و پروژه عمرانی در سطح استان اردبیل به مرحله تکمیل و بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در بازدید از طرح‌های گردشگری شهرستان سرعین گفت: از آغاز فعالیت دولت یازدهم تا کنون بیش از چهار هزار طرح و پروژه عمرانی در سطح استان اردبیل به مرحله تکمیل و بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به اجرای ۶ هزار و ۸۰۰ پروژه عمرانی در استان اردبیل در این مدت بیان کرد: به جز پروژه‌های عمرانی تکمیل‌شده دو هزار و ۳۰۰ پروژه نیز در دست اجرا بوده که تلاش و جدیت بر این است تا با اقدامات لازم زمینه برای بهره‌برداری از پروژه‌های باقیمانده در دست اجرا را نیز در این منطقه فراهم آوریم.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به اجرای این پروژه‌های به صورت ملی و استانی تصریح کرد: برای اجرای این پروژه‌ها از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده شده است و تلاش می‌کنیم تا مشارکت بخش خصوصی را در اجرای این پروژه‌ها افزایش دهیم.

جمالی‌نژاد در مورد اجرا پروژه‌های گردشگری در استان اردبیل گفت: در استان اردبیل از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری منطقه به نحوی شایسته بهره‌برداری شده به طوری که اغلب زیرساخت‌های گردشگری اردبیل توسط بخش خصوصی ایجاد شده است که انتظار می‌رود این مهم همچنان در اولویت بوده و مورد توجه قرار گیرد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از جمله پروژه‌های بخش گردشگری در استان و شهرستان سرعین را پیست اسکی آلوارس دانست و اظهار کرد: در این پروژه که از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شده است تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/ ع

اجرای ۶۸۰۰ پروژه عمرانی در استان اردبیل

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر