کد خبر: ۶۹۶۸۰۵۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

مشاور مدیر عامل در امور شعبه اصفهان گفت: شـرکت آتیه سـازان حافظ بـا شعار ارتقای سطح سلامت جامـعـه، همواره در تأمـیـن تندرستی و ارتقای سلامت بیمه‌شدگان و در راستای ارائه خدمات بیمه‌تکمیلی سلامت، پیشرو و پیشگام بوده است.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دکتر محسن مصلحی، مشاور مدیر عامل در امور شعبه اصفهان با گرامیداشت سالروز تأسیس شرکت آتیه سازان حافظ گفت: شرکت آتیه‌سازان‌حافظ وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران به‌منظور اجرای فصول ۵ و ۲۵ و نیز ماده ۳۷ قانون برنامه چهارم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور، بر اساس قانون بیمه همگانی خدمات درمانی و ساختار نظام رفاه و تأمیـن اجتماعی، در سال ۱۳۸۰ تأسیس شد.

وی با اشاره به گذشت ۱۸ سال از آغاز فعالیت شرکت آتیه سازان حافظ، افزود: این شرکت با هدف ارتقای سطح سلامت از طریـق گسترش خدمات درمانی و افزایش رضایتمندی بیمه گزاران، شکل گرفت و هم اکنون به عنوان کارگزار تخصصى بیمه هاى تکمیلى سازمان بیمه سلامت کشور، به ارائه خدمات مطلوب می‌پردازد.

دکتر مصلحی؛ شرکت آتیه سازان حافظ را نهادی اثرگذار در مسیر کمک به ارتقاى استاندارد بیمه‌های سلامت برشمرد و تصریح کرد: توانمندسازی و بهبود مهارت‌ها و انگیزش سرمایه انسانی شرکت، تنوع و توسعه در خدمات به منظور تأمین منابع پایدار، خرید راهبردی خدمات سلامت، پیاده سازی نظام ارزیابی و نظارت مستمر بر عملکرد از مهمترین اهداف تأسیس این شرکت بوده و هم اکنون تخصصی‌ترین شرکت در ارائـه خدمات بیمه درمانی مکمل به شمار می‌رود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر در استان اصفهان ۱۵ نمایندگی ویژه و عادی، ۱۷ دفتر پیشخوان دولت، ۲۲ کانون بازنشستگی، ۴۰ کانون تأمین و ۱۶ کانون کشوری به صورت فعال به ارائه خدمت مشغول هستند.

دکتر محسن مصلحی در پایان با ارج نهادن تلاش صادقانه مدیران و کارکنان شرکت آتیه سازان حافظ خاطرنشان ساخت: این شرکت توانسته ضمن ایجاد رقابت سالم وتحول در صنعت بیمه با پوشش حدود ۷ میلیون نفـر بیمـه شده، پایه گذار فصل نوینی در معرفی و ارائه بسته‌های خدمتـی جدید در حوزه بیمه درمان مکمل باشد.

انتهای پیام/ی
 


شرکت آتیه سازان حافظ و ارتقاى استاندارد بیمه‌های سلامت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Sweden
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
مگر آتیه سازان حافظ ، مجوز از بیمه مرکزی دارد ؟ بررسی کنید به نتیجه جالبی دست خواهید یافت.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر