کد خبر: ۶۹۶۸۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
کد خبر : ۶۹۶۸۹۳۷

تام هالند بازیگر شخصیت «مرد عنکبوتی» مدعی شد که رابرت داونی جونیور سکانس اصلی انتقام جویان را فی البداهه بازی کرده است.

سکانسی از انتقام جوبان که به صورت بداهه بازی شدبه گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مووی وب، تام هالند بازیگر شخصیت «مرد عنکبوتی» در فیلم‌های سینمایی «انتقام جویان: جنگ ابدیت» و «پایان بازی» می‌گوید صحنه احساسی مرگ تونی استارک (مرد آهنی با بازی رابرت داونی جونیور) در فیلم سینمایی «پایان بازی» به صورت بداهه بازی شده است.

این سکانس اگرچه توسط تعدادی از هوادارن مارول پیش بینی شده بود، اما باز هم یکی از مهمترین و شگفت انگیز‌ترین صحنه‌های این فیلم سینمایی و حتی دنیای سینمایی مارول است.

در یک مصاحبه جدید، تام هالند، بازیگر فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: دور از خانه» درباره این صحنه از این فیلم توضیحاتی را اعلام کرد. البته این سایت مدعی شد، تام هالند که سابقه لو دادن جریان و داستان فیلم‌هایی که در آن بازی کرده را دارد، بهتر است مصاحبه را در این روز‌ها که فیلم جدیدش در چند هفته آینده اکران می‌شود، کنار بگذارد.

این بازیگر در مصاحبه اش گفته است: وقتی آن صحنه را با رابرت بازی کردیم، هیچ متنی به صورت فیلمنامه برای ما در نظر گرفته نشده بود و این واقعا هیجان انگیز بود. تنها کوین فیگ، برادران روسو و چند تن دیگر از بازیگران حضور داشتند. آن‌ها فقط به ما گفته بودند که می خواهند صحنه چگونه باشد و ما فی البداهه این سکانس را بازی کردیم که بسیار هم مورد توجه واقع شد.

در این صحنه از فیلم مرد آهنی شش سنگ ابدیت را از تانوس که قصد تخریب دنیا را دارد می‌دزدد، اما به دلیل قدرت بیش از این سنگ‌ها او بعد از استفاده از آن جان خود را از دست می‌دهد. رابرت جونیور خود تصمیم گرفت در لحظه مرگ شخصیت مرد آهنی سکوت کند. البته این سکانس تنها سکانس بداهه فیلم نبود و در قسمت‌های ابتدایی این فیلم در سکانسی که جونیور در فضا گرفتار شده بود، بسیاری از صحنه‌ها را با خلاقیت خود پیش برده بود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر