کد خبر: ۶۹۶۹۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
کد خبر : ۶۹۶۹۳۵۶

کارشناس روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از افزایش تولید محصولات کشاورزی با استفاده از کود گوگردی خبرداد.

تاثیر گوگرد در سبد تولید محصولات کشاورزیهادی مهاجر کارشناس روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: کود گوگرد بنتونیتی در راستای ارتقاء کیفی خاک و تامین عناصر مورد نیاز رشد گیاهان تاثیر بسزایی در راندمان محصولات کشاورزی دارد و سبب افزایش تولید در محصولات کشاورزی شده است.

وی افزود: به همین منظور جمعی از کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی به کشاورزان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی در ارومیه حضور پیدا کرده و به معرفی دستاورد‌های این شرکت پرداختند.

مهاجر تصریح کرد: این مجتمع گازی در کنار رسالت اصلی خود مبنی بر تامین گاز مشترکین شمال و شمال شرق کشور، محصولات جانبی همچون گوگرد را تولید می‌نماید و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده گوگرد در کشور بشمار میرود و روزانه بیش از دو هزار تن گوگرد در این مجتمع تولید میشود.

وی تاکید کرد: کود گوگرد بنتونیتی تولیدی این شرکت، از کیفیت بسیار مطلوبی برای مصرف در بخش کشاورزی برخوردار بوده که با توجه به شکل فرآوری و فرآیند نحوه تولید، متمایز از نمونه‌های فعلی موجود در بازار می‌باشد.

وی خاطر نشان ساخت: در زمان برگزاری این نمایشگاه، تعداد زیادی از تجار و بازرگانان ایرانی فعال در حوزه گوگرد از غرفه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد بازدید و خواستار خرید محصول کود گوگرد بنتونیتی این مجتمع گازی شدند.

کارشناس روابط عمومی پالایشگاه خانگیران اضافه کرد: در این نمایشگاه با توجه به همجواری ایران با دو کشور عراق و ترکیه، مشتریانی از اربیل عراق متقاضی خرید محصول گوگرد بنتونیت با توجه به اهمیت آن در حوزه کشاوزی شدند.

انتهای پیام//م. ه
 


تاثیر گوگرد در افزایش محصولات کشاورزی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر