کد خبر: ۶۹۶۹۴۰۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت:امروز با ارسلام مطهری صحبت کردیم و توافقات اولیه صورت گرفته و نهایتاً تا فردا توافق نهایی انجام می‌شود و با این بازیکن قرارداد امضا می‌کنیم.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره وضعیت ارسلان مطهری و اینکه گویا این بازیکن مذاکراتی هم با باشگاه استقلال داشته است، اظهار داشت: این بازیکن امروز تماس گرفت و اعلام کرد فردا برای صحبت نهایی و امضای قرارداد به باشگاه می‌آید.

وی درباره وضعیت محمدباقر صادقی افزود: امروز با او صحبت کردیم و توافقات اولیه صورت گرفته و نهایتاً تا فردا توافق نهایی انجام می‌شود و با این بازیکن قرارداد امضا می‌کنیم.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: علیرضا منصوریان نظر مثبتی درباره محمدباقر صادقی دارد و اعلام کرده امسال می‌خواهد از او به عنوان دروازه‌بان اول تیم استفاده کند. با توجه به اینکه صادقی در بازی با نماینده عربستان به عنوان بهترین بازیکن زمین هم شناخته شد، درباره دروازه‌بان اول تیم نگرانی نداریم. امیدوارم توافقات نهایی با صادقی انجام شود و این دروازه‌بان را نگه داریم.

وی درباره وضعیت کریستین اوساگونا گفت: رایزنی باشگاه با این بازیکن در جریان است. اوساگونا اعلام کرده تیم دیگری هم با او مذاکره کرده است، ولی دوست دارد در ذوب‌آهن بماند. درباره این بازیکن برخی مباحث مالی باقی مانده که صحبت‌ها در حال انجام است و این بازیکن را هم نگه می‌داریم.

جمشیدی با بیان اینکه اولویت باشگاه ذوب‌آهن تمدید قرارداد بازیکنانی است که قراردادشان به اتمام رسیده است، بیان کرد: ۴ بازیکن سرباز ما برمی‌گردند و با بازگشت محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی، آنچنان کمبود بازیکن نداریم، ولی با توجه به شرایط، اگر علیرضا منصوریان در پستی نیاز به بازیکن داشت باشگاه حتماً در این زمینه اقدام می‌کند.

وی درباره وضعیت ۳ بازیکن سرباز این تیم که در تهران مشغول گذراندن دوره آموزشی هستند و اینکه چرا به اصفهان منتقل نشدند، بیان کرد: فعلاً مساعدتی صورت نگرفته و این بازیکنان در حال آموزش هستند. البته این شبهه وجود دارد که دوره آموزشی در ابتدای دوره سربازی انجام می‌شود و چرا پس از دوره سربازی به این بازیکنان اعلام شده به دوره آموزشی بروند؟ در حال رایزنی هستیم تا این بازیکنان زودتر ترخیص شوند، چون علیرضا منصوریان روی این بازیکنان برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حساب باز کرده و اسامی آن‌ها نیز ارسال شده است.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره اینکه اگر این بازیکنان ترخیص نشدند تکلیف ذوب‌آهن چه می‌شود، اضافه کرد: قول‌هایی داده‌اند و مدیرعامل باشگاه نیز در حال پیگیری این موضوع است.

وی در پاسخ به اینکه آیا ذوب‌آهن به اردوی خارجی خواهد رفت، خاطرنشان کرد: قرار است علیرضا منصوریان پس از بستن تیم، درخواست اردو و اینکه در داخل یا خارج کشور باشد را به ما اعلام کند و در هیئت‌مدیره تصمیم‌گیری می‌شود.

جمشیدی افزود: تفاوت ذوب‌آهن با سایر تیم‌ها حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است و امیدوارم بتوانیم زودتر تیم را ببندیم. مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن نیز اعلام کرده با قدرت از تیم حمایت خواهد کرد و امیدوارم با تداوم این کمک‌ها، بتوانیم تیم خوبی را راهی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کنیم.

انتهای پیام/م

 

صحبتهای سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره رایزنی با ارسلان مطهری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر