کد خبر: ۶۹۷۰۷۱۱
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
رحمانی فضلی:

روند پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان باید تسریع شودوزیر کشور گفت: پرداخت بهای گندم با همکاری و هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی طبق زمان‌بندی انجام شده است و این روند باید با سرعت بیشتری انجام شود چراکه کشاورزان منتظر منابع هستند.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، در بیست و هفتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی، اظهار کرد: جلسه امروز ستاد با حضور دستگاه‌های عضو برگزار شد و هر یک از این دستگاه‌ها گزارشی از روند یک هفته گذشته را اعلام کردند.

وی افزود: یکی از مباحثی که درباره آن صحبت شد، مسئله کاغذ بود چرا که در این زمینه نگرانی‌هایی وجود داشت. تصمیمات خوبی در این حوزه اخذ شد و مقرر شد جلسه‌ای در یکی از کار گروه‌ها برگزار شود تا نهایتاً وضعیت واردات کاغذ تکانی بخورد و واحد‌های تولیدی داخل با توجه به نزدیکی ایام محرم برای کتاب و نوشت افزار مشکلی نداشته باشند.

وزیر کشور با اشاره به ارائه گزارشی از خرید گندم از سوی وزارت کشور اظهار کرد: در حوزه گندم وزارت جهاد کشاورزی گزارشی را اعلام کرد مبنی بر اینکه خرید گندم روال مناسبی دارد تا جایی که نسبت به سال قبل افزایش یافته است. همچنین پرداخت بهای گندم با همکاری و هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی طبق زمان‌بندی انجام شده است و این روند باید با سرعت بیشتری انجام شود چراکه کشاورزان منتظر منابع هستند.

وزیر کشور با اشاره به موضوع خودرو اظهار کرد: با توجه به نوسان قیمتی که در بازار خودرو وجود داشت، وزارت صمت گزارشی از روند تولید و فروش خودرو را اعلام کرد که با تکیه بر تولید داخلی و نمایشگاه تولید قطعات و حلقه‌های مفقوده بود.
 
وی بیان کرد: تاکید این جلسه بر نوسانات قیمت خودرو بود که این باید بگونه‌ای کنترل شود تا تحت تاثیر بازار واسطه و دلال آن نباشد.

رحمانی فضلی با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به آسیای مرکزی، خاطر نشان کرد: در این جلسه مقرر شد تا وزارت امور خارجه گزارشی از سفر رئیس جمهور درباره مسائل اقتصادی و بازتاب‌های آن و توافقنامه‌هایی که با حوزه‌های تجاری بود را پس از جمع آوری در اختیار رسانه‌ها قرار دهد، زیرا آنچه در اخبار منتشر شد تکیه بر اخبار سیاسی بود، اما گزارش ارائه شده در دولت، مبتنی بر مباحث اقتصادی بود، بنابراین وزارت امور خارجه باید در این رابطه اطلاعاتی را جمع آوری و در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر