کد خبر: ۶۹۷۱۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
کد خبر : ۶۹۷۱۱۸۹
گزارش مدیرعامل شرکت مخابرات از دستاوردهای این شرکت:

سیدمجید صدری با انتشار پستی گزارش‌های خود در زمینه دستاورد‌های سال ۹۷ شرکت مخابرات را منتشر کرد.

ایجاد زیرساخت اگریگیتوری محتوای صوتی و داده/ اجرای سیستم متمرکز صورت‌حساب بومی در استان‌هابه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش گزارش‌هایی پیرامون عملکرد شرکت مخابرات ایران را با کاربران به اشتراک گذاشت.

مجید صدری در اینستاگرام نوشت:

‌در ادامه ارائه گزارش از دستاورد‌های سال ۹۷ شرکت، امروز خلاصه‌ای از اقدامات حوزه فناوری اطلاعات شرکت را ارائه می‌دهم.

در سال گذشته سیستم‌های جامع نرم افزاری ارتباط با مشتریان تلفن ثابت، باندپهن xDSL/FTTH و ارائه خدمات زیرساختی و ارتباطی به شرکت‌ها و سازمان‌ها به‌صورت یکپارچه و متمرکز در مراکز داده مخابرات ایران پیاده‌سازی و با برگردان اطلاعات استان‌ها به بهره‌برداری جهت ارائه خدمات به بیش از سی میلیون مشترک در سطح کشور رسید.

در سال ۹۷ سیستم‌های AAA کل کشور متمرکز و برگردان و در نتیجه در کلیه مناطق سیاست‌های تفکیک ترافیک و مدیریت حسابداری مشترکین باندپهن یکسان شد تا مخابرات ایران بتواند کمپین‌های یکپارچه را در شبکه‌های xDSL/FTTH ارائه نماید.

از دیگر اتفاقات خوب سال ۹۷، پیاده‌سازی سیستم جامع و متمرکز نرم‌افزاری OSS (سیستم پشتیبانی عملیات شبکه) و یکپارچه‌سازی آن با CRM و AAA در شرکت مخابرات ایران در تمامی استان‌ها بود که منجر به اجرای فرایند‌های مختلف رفع خرابی و مدیریت ظرفیت و کیفیت شبکه تا لایه‌های دسترسی شد که تاثیر مستقیم در افزایش کیفیت خدمات باندپهن و در نتیجه رضایت مشترکین XDSL/FTTH دارد.

با یکپارچه و متمرکز شدن سیستم‌های CRM و OSS در مخابرات ایران، طراحی و توسعه سیستم Bit Stream انجام گرفته تا شرکت‌های دارنده پروانه FCP و Servco بتوانند از زیرساخت‌های باندپهن مخابرات ایران بصورت اشتراکی استفاده نموده و درآمد حاصل را با مخابرات ایران تسهیم کنند.

بهره‌برداری از این سیستم منجر به جلوگیری از هدر رفت سرمایه گذاری مجدد شرکت‌های دارنده پروانه در لایه دسترسی و انتقال شد و به راحتی شرکت‌های مذکور می‌توانند به مشترکین خود بر روی زیرساخت‌های خالی مخابرات ایران در کل کشور خدمات باندپهن خود را ارائه نمایند.

ایجاد زیرساخت اگریگیتوری محتوای صوتی و داده در مخابرات ایران، از دیگر دستاورد‌های مهم سال قبل بوده که می‌توان با مشارکت بازیگران محتوا در توسعه بازار محتوای صوتی و دیجیتالی کشور سهم بسزایی را نصیب مخابرات ایران نمود.

سال گذشته و در راستای عمل به اهداف بهره‌مندی از توان داخلی به لطف خدا توانستیم سیستم صورت‌حساب (Billing) کلیه استان‌ها را با راهکار ایرانی و بومی به صورت متمرکز یکپارچه نموده و داشبورد گزارش‌گیری نیز جهت مدیریت متمرکز قبوض مشترکین ایجاد شد تا در آینده نزدیک مشترکین مخابرات ایران در هر نقطه از کشور بتوانند خدمات مرتبط به قبض را از هر منطقه‌ای دریافت کنند.

ایجاد زیرساخت اگریگیتوری محتوای صوتی و داده/ اجرای سیستم متمرکز صورت‌حساب بومی در استان‌ها

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر