کد خبر: ۶۹۷۱۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: نباید همان بلایی که سر فینال جام حذفی در فوتبال آمد را در فوتسال تکرار کنیم.

بی غم: سطح مسابقات زیر 20 سال آسیا بالا نیست / بازی پلی آف در زمین بی طرف اشتباه محض است

حمید بی غم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سطح مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا گفت: سطح مسابقات بالا نیست و چنگی به دل نمی زند. تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران از سایر تیم‌ها یک سر و گردن بالاتر است. برخی از تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها به صورت انتحاری فوتسال بازی می‌کنند که کیفیت آن‌ها نسبت به تیم ایران بسیار پایین‌تر است.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند درباره این که کدام تیم‌ها می‌توانند رقیب اصلی ما در این مسابقات باشند بیان داشت: افغانستان یک تیم بسیار خوبی بود که با تیم ما هم یک بازی بسیار نزدیکی را انجام داد و من تیم‌های افغانستان و ژاپن را از رقیبان اصلی ایران در این مسابقات می‌دانم.

حمید بی غم در ادامه درباره مسابقات لیگ برتر فوتسال که قرار است ۱۴ تیر ماه آغاز شود گفت: از کمیته فوتسال خواهش می‌کنم که به وضعیت فوتسال بیشتر رسیدگی کنند. برگزاری مسابقات پلی آف که قرار است ۲ برد از ۳ بازی باشد و بازی دوم را تیم‌ها باید در زمین بی طرف برگزار کنند یک اشتباه است.

وی افزود: امیدوارم که چنین کاری صورت نگیرد، زیرا نباید آن مشکلی که در فینال جام حذفی فوتبال بین دو تیم پرسپولیس و داماش در زمین بی طرف به وجود آمد را در فوتسال هم انجام دهیم. بازی در زمین بی طرف برای همه تیم‌ها دردسر‌هایی را به وجود می‌آورد.

بی غم در مورد توپ‌های لیگ برتر فوتسال در فصل بعد گفت: قرار است ۲۰ روز دیگر مسابقات لیگ برتر آغاز شود، اما هنوز کمیته فوتسال وضعیت توپ‌های فصل بعد را مشخص نکرده است. هم تیم ما و هم دیگر تیم‌ها نمی‌دانند که باید با چه توپ‌هایی بازی کنند و ما الان در تمرینات خود از توپ‌های فصل گذشته استفاده می‌کنیم که آن توپ‌ها هم از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است. امیدوارم که کمیته فوتسال هر چه زودتر تا قبل از آغاز مسابقات لیگ برتر به وضع فوتسال رسیدگی کند.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان درباره به خدمت گرفتن قدرت بهادری در این تیم و همچنین بازی‌های تدارکاتی تا قبل از آغاز مسابقات لیگ برتر گفت: با قدرت بهادری صحبت‌هایی را انجام داده ایم. بهادری از بازیکنان بسیار توانمندی است که ۲ سالی از تیم ملی دور مانده است. حال او قرار است که چند روز دیگر به اصفهان بیاید تا با یکدیگر صحبت کنیم.

وی افزود: او تازه از چین بازگشته و چند روزی را از ما مهلت خواسته است تا فکر و بعد نتیجه را به ما اعلام کند. ما با آغوش باز از بهادری استقبال می‌کنیم.

بی غم گفت: قرار است که فردا یک بازی تدارکاتی با تیم شاهین کرمانشاه داشته باشیم تا بازیکنان را در شرایط مسابقات قرار دهیم.


بیشتر بخوانید

نام ۱۰ بازیکن گیتی پسند برای فصل جدید مشخص شد

سرپرست تیم گیتی پسند اصفهان انتخاب شد

بی غم: شرایط سخت افزاری در باشگاه‌های ایران یکسان نیست/ ۳ بازیکن جذب خواهیم کرد


انتهای پیام/

صحبت های حمید بی غم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر