کد خبر: ۶۹۷۱۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
کد خبر : ۶۹۷۱۳۶۰
کریمی خبر داد

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد از برگزاری مجمع سالیانه صندوق قرض الحسنه شاهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مجمع سالیانه صندوق قرض الحسنه شاهد صبح امروز (سه شنبه ۲۸ خرداد ماه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین کاویانی راد رئیس هیئت امنا صندوق قرض الحسنه شاهد، اسلام کریمی مدیرعامل و دیگر اعضا هیئت امنا و هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد.

اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در این نشست اظهار کرد: صاحبان اصلی صندوق خانواده شهدا و ایثارگران هستند و تمام تلاش ما برای آن‌ها است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد افزود: با توجه به شرایط کنونی و اقدامات انجام شده، مجوز فعالیت صندوق قرض الحسنه شاهد در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۷ توسط بانک مرکزی برای دو سال دیگر تمدید شد. ضمن اینکه درخواستی مبنی بر افزایش مبلغ وام‌ها از ۱۵ به ۲۵ میلیون تومان را داشتیم که در حال حاضر با مجوز بانک مرکزی سقف وام‌های ما ۲۰ میلیون تومان است.

وی بیان کرد: ما بعد از هر پرداخت به خانواده‌ها، به محض اعلام بانک پیامکی مبنی بر ارائه خدمت ارسال می‌کنیم تا نظر افراد را بدانیم.

کریمی با اشاره به عضویت ایثارگران شاغل در بنیاد به دستور ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران در صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: این موضوع در آینده به سایر دستگاه‌ها نیز تسری پیدا خواهد کرد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد افزود: بر اساس ابلاغ ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران سند چشم‌انداز ۳، ۵ و ۱۰ ساله صندوق تدوین شد و ۴۴۵ هزار نفر عضو فعال داریم.

وی با اشاره به تعداد وام‌های پرداختی در ۲۰ سال گذشته بیان کرد: از سال ۷۵ تا ۹۷ حدود ۹ هزار و ۲۹۲ وام به افراد دادیم.

کریمی ادامه داد: در سال ۹۷ حدود ۱۳۶۵ میلیارد تومان پرداختی وام‌هایمان بوده است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با اشاره به پرداختی‌های این نهاد به ایثارگران آسیب دیده در حادثه سیل سال ۹۸ گفت: در سال ۹۸ حدود ۱۰۴ میلیارد تومان به ۷ استان سیل زده پرداخت داشتیم که این روند تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت و بر اساس ستاد مدیریت بحران استان‌ها انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر