کد خبر: ۶۹۷۱۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

ملی پوش تیم ملی فوتسال بانوان گفت: من علاقه‌ای به لژیونر شدن ندارم، زیرا لیگ برتر کشورمان از خیلی لیگ‌های آسیایی باکیفیت‌تر و بهتر است.

سارا شیربیگی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان و خانم گل آسیا در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: من قرارداد ۲ ساله با تیم نامی نو اصفهان دارم و طبق قرارداد فصل جدید را هم باید برای این تیم بازی کنم، اما هنوز هیچ صحبتی با نامی نو نکرده ام. لیگ بانوان در ایران سختی‌های خودش را دارد، اما من علاقه‌ای به لژیونر شدن ندارم چرا که سطح لیگ کشورمان از خیلی کشور‌های آسیایی بالاتر است و مسابقات ما با کیفیت بالاتری نسبت به آن‌ها برگزار می‌شود.

شیربیگی: سطح لیگ فوتسال بانوان ایران از خیلی کشور‌های آسیایی بالاتر است/ عنوان خانم گلی من حرف است تاثیر زیادی روی قراردادم نداشته

او تصریح کرد: اگر بخواهیم در لیگ‌های معتبر اروپایی بازی کنیم با مشکلاتی روبه رو هستیم از جمله مسئله حجاب، که یکسری تیم‌ها آن را نمی‌پذیرند و شرایط سخت دیگری هم که این بین وجود دارد موضوع روادید ما است.

خانم گل بودن من حرف است چندان تاثیری در قرارداد هایم نداشت

شیربیگی افزود: فصل گذشته من هم بهترین پاسور و هم خانم گل لیگ شدم، اما چندان تاثیری روی مبلغ قراردادم نداشت. اینکه شما یک بازیکن ملی پوش باشی و به عنوان یک بازیکن باتجربه و باکیفیت در زمین بازی کنید تاثیر زیادی روی دریافتی شما دارد، اما تا به حال راجب خانم گلی در قرارداد‌های من حرفی زده نشده است.

او در ادامه گفت: کاش فدراسیون فوتبال ما بخشی از درآمد به دست آمده از فوتبال آقایان را خودش صرف تیم‌های بانوان کند و حداقل به تیم‌ها توپ یک دست و مناسب دهد. در مسابقات فصل پیش هر تیمی یک توپ داشت و تیم‌هایی مانند ملی حفاری و نفت آبادان که سابقه چندین ساله در تیم داری فوتسال بانوان دارند و زیر نظر شرکت نفت هستند اکنون با آن همه رزومه کاری با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند در صورتیکه این تیم‌ها قوی‌ترین و با ریشه‌ترین تیم‌های لیگ بانوان هستند. ما بانوان سختی‌های زیادی را متحمل می‌شویم و وقتی حمایتی از ما صورت نمی‌گیرد دل سرد می‌شویم.

۷۰ درصد از قراردادم را گرفتم

خانم گل آسیا گفت: ۷۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل پیشم با نامی نو اصفهان را دریافت کرده ام و اینک تنها ۳۰ درصد از قراردادم باقی مانده به اضافه پاداش قهرمانی لیگ که قولش را به ما بازیکنان داده بودند. در این بین یکسری از بازیکنان پاداششان را به طور کامل دریافت کرده اند و بقیه نیز هفته به هفته مبالغشان را دریافت می‌کنند.

شیربیگی: سطح لیگ فوتسال بانوان ایران از خیلی کشور‌های آسیایی بالاتر است/ عنوان خانم گلی من حرف است تاثیر زیادی روی قراردادم نداشته

پلی آف را دوست داشتم

شیربیگی افزود: برگزاری پلی آف را دوست داشتم و از برگزاری آن در فصل پیش لذت بردم هر چند مسابقات طول کشید و یکسری تیم‌ها از لحاظ مالی کم آوردند، اما جذابیت لیگ به مقدار قابل توجهی بالا رفته بود. همه تیم‌ها برای قرار گرفتن جز چهار تیم اول جدول تلاش می‌کردند و تا روز آخر تکلیف قهرمان مشخص نبود و اینکه روز آخر بازی فینال و رده بندی را یکجا برگزار کردند نشاط خاص خودش را داشت.


بیشتر بخوانید:

ناظمی: طبق قانون با متخلفان مسابقه ذوب آهن و شهرداری سیرجان برخورد می‌کنیم

خراسانی: سیرجانی‌ها زمین فوتبال را با رینگ کشتی اشتباه گرفته بودند

قرار دستور موقت برای بازیکنان فوتبال بانوان


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر