کد خبر: ۶۹۷۲۶۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

مرد قهرمان با پریدن به داخل رودخانه کودکی را که روی آب شناور بود و با مرگ فاصله‌ای نداشت نجات داد.

نجات کودک در حال غرق شدن در آخرین لحظه! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه دلهره‌آور نجات یک کودک در حال غرق شدن در یکی از رودخانه‌های کشور چین را به تصویر می‌کشد. این دختر ۳ ساله که پس از سقوط در رودخانه روی سطح آب شناور مانده بود توسط یکی از شاهدان عینی نجات یافت.

هفت کارگر که در یک پروژه محلی در حال کار بودند با شنیدن فریاد‌های این زن بلافاصله خود را به کنار رودخانه رساندند و یکی از آن‌ها با پریدن به داخل آب توانست جان کودک را نجات دهد.

ویدئویی که توسط یکی از افراد محلی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه نجات این دختر خردسال را نشان می‌دهد. در این ویدئو مادر هراسان این دختر در کنار رودخانه که با فریاد زدن از اهالی کمک می‌خواهد دیده می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد دو مرد جوان بلافاصله خود را به وسط رودخانه می‌رسانند و یکی از آن‌ها با گرفتن کودک که روی آب شناور است او را به کنار رودخانه منتقل می‌کند.

در حالی که کودک در اثر وارد شدن مقدار زیادی آب به ریه‌هایش کاملاً بیهوش شده است یکی از حاضران با انجام عملیات نجات احیای قلبی ریوی (CPR)، موفق به نجات جان او می‌شود. لحظاتی بعد کودک با انجام عملیات نجات از بیهوشی خارج شد و شروع به گریه کردن کرد. در ادامه این دختر به یک بیمارستان محلی منتقل شد و پزشکان آزمایشات لازم را برای درمان کودک انجام دادند. این دختر پس از چند ساعت از بیمارستان مرخص شد. هنوز نام ۷ مرد قهرمانی که با شنیدن فریاد‌های مادر کودک به کمک او شتافتند منتشر نشده است.

پس از انتشار گسترده این ویدئو خبرنگاران از رئیس شرکتی که این هفت کارگر در آن مشغول کار بودند خواستند تا نام آن‌ها را اعلام کند. در مصاحبه رئیس شرکت مشخص شد خواست کارگران این بود که ناشناس باقی بمانند. در این مصاحبه رئیس کارگران از قول آنها گفت که خواسته کارگران این است که افراد دیگر نیز در صورت قرار گرفتن در چنین موقعیت‌هایی همین کار را انجام دهند.

گفتنی است؛ این اتفاق پنجشنبه هفته گذشته و در شهر «دویان» چین رخ داد.

انتهای پیام/

نجات دختر در حال غرق شدن در آخرین لحظات

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر