کد خبر: ۶۹۷۲۶۳۰
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:خیران زنجانی بیش از ۷۷۲ میلیون تومان در قالب طرح مفتاح الجنه در برنامه‌های اجرایی این نهاد مشارکت کرده‌اند.

بازدید از ۶۵۶۴ خانواده تحت حمایت زنجانی در قالب طرح مفتاح الجنه

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛  صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  بابیان اینکه مهم‌ترین رکن جامعه خانواده است گفت: تقویت بنیان‌های فکری خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد باهدف تحکیم خانواده وتوانمند سازی فکری و فرهنگی آن‌ها از رویکرد‌های مهم این نهاد است.

صفری به مبانی انفاق در اسلام اشاره کرد و افزود: رسیدگی به نیازمندان از آموزه‌های دین مبین اسلام و از تأکیدات ائمه معصومان (ع) بوده و ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری و کمک به فقرا و نیازمندان بر اساس آموزه‌های دینی از شاخص‌های جامعه اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه اجرای طرح مفتاح الجنه به‌منظور دیدار با مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و تفقد و دلجویی از آن‌ها با استفاده از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها گفتمان سازی فقرزدایی واجتماع محور کردن آن است ادامه داد:آنچه که در دیدار‌های مسئولان از خانواده‌های تحت حمایت مهم است حضور آن‌ها در خانواده هاست.

مدیر کل کمیته امداد گفت:براساس برنامه ریزی ۵ هزار و ۱۰۴ خانواده برای بازدید در نظر گرفته شده بود که این تعداد با افزایش ۷۹ درصدی به شش هزار و ۵۶۴ خانواده رسید و ۱۲۹ درصد برنامه‌های بازدید از خانواده‌ها در قالب طرح مفتاح الجنه تحقق یافته است.

صفری همچنین اضافه کرد دو هزار ۵۹۲ بسته سبد غذایی و ۱۱۶ هزار پرس غذای گرم جهت اطعام وافطاری در بین مددجویان تحت حمایت استان توزیع شده است.

 

انتهای پیام/ر

 

مشارکت خیران زنجانی در قالب طرح مفتاح الجنه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر