کد خبر: ۶۹۷۳۸۹۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به توهین برخی هواداران نسبت به مدیران این تیم، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در واکنش به توهین های اخیر برخی هواداران استقلال به مسئولان این تیم اظهار کرد: در گذشته فرهنگ استقلال مبنی بر توهین و فحاشی نبود، اما در این مدت به شدت به بستگان درجه ۱ من و برخی دیگر از اعضای هیئت مدیره توهین شد. مادر من بعد از بازی با استقلال اهواز دچار حمله قلبی شد و از دنیا رفت که حالا بی احترامی‌هایی نسبت به او صورت می‌گیرد. من گله‌ای ندارم، اما فرهنگ ما این نبود، هرچند که همه این بحث‌ها کوچکترین تاثیری در عشق من نسبت به استقلال ندارد.

او ادامه داد: ما منافعی در باشگاه نداریم و به باشگاه نیز چشم داشتی نداریم، اما این رفتار‌ها زیبنده نبود. افرادی به خاطر نداشتن مربی به بستگان مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره توهین می‌کردند. بفرمایید این هم مربی! حالا نزد وجدان خودشان چه حرفی دارند؟بازیکنان نیز رفته رفته قراردادهای‌شان را با باشگاه تمدید می‌کنند و باید با آرامش این مسائل را حل کنیم.

ما نمی‌دانیم که اولین جرقه‌ی توهین‌ها از کجا و چه کسی شروع می‌شود. حتی من احتیاجی به محبوبیت ندارم، چون سال‌ها سکونشین بوده ام. بعضی وقت‌ها وارد دفتر فتحی می‌شوم و می‌بینم که او ناراحت است. علت را که جویا می‌شوم، در گوشی شخصی‌اش توهین‌ها را به من نشان می‌دهد و من فقط خجالت می‌کشم.

اما در پایان باید بگویم که منتی بر سر هواداران استقلال ندارم، چون کار‌هایی که انجام می‌دهیم وظیفه است. اما از هواداران می‌خواهم که خودمان به خودمان بد نکنیم.


بیشتر بخوانید:

منزوی: تا دوشنبه برای پاتوسی زمان داریم/ خودم قرارداد منتظری را تمدید می‌کنم/ کنار گذاشتن استقلال از آسیا به دلیل بدهی ها قابل کتمان نیست

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات و تمدید قراردادها

خطیر: غفوری و حسینی مبالغ بالایی را برای تمدید از استقلال خواسته اند/ با ۵ بازیکن جدید به توافق نهایی دست یافته ایم


انتهای پیام/

اظهارات منزوی درباره توهین‌های برخی هواداران استقلال به مدیران این تیم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر