کد خبر: ۶۹۷۴۱۴۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
رئیس فدراسیون تیراندازی؛

رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران گفت: سه نفر از قهرمانان ملی پوش اهداف پروازی ایران از استان کرمانند که برای این استان جای افتخار است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علی دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با استاندار کرمان که در محل دفتر وی انجام شد، تیراندازی را یک رشته ملی و مذهبی دانست و گفت: در توصیه‌های پیامبر اکرم (ص) نیز بر موضوع آموزش تیراندازی به فرزندان تأکید شده است.

وی با اشاره به اینکه تیراندازی از رشته‌های اُلمپیک نیز به شمار می‌رود، افزود: در این رقابت‌ها حضور بانوان در کنار آقایان هیچ منع شرعی و قانونی ندارد و بیشترین مدال آوران این رشته را نیز بانوان تشکیل می‌دهند.

 

دادگر با اعلام اینکه سه نفر از قهرمانان ملی پوش اهداف پروازی ایران از استان کرمان هستند، آن را افتخاری برای استان کرمان عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به برنامه عصر جدید اشاره و از آن به عنوان یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های تلویزیونی کشور یاد کرد و یادآور شد: عملکرد مهدی حیدریان از عشایر شهرستان رابر در برنامه عصر جدید نمود بسیار خوبی داشت، به طوری که بعداز شناسایی وی در آن برنامه و حمایت‌های سیدبشیر حسینی، تست‌های ویژه و حرفه‌ای از وی انجام شد.

رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: حیدریان که پس از حضور در برنامه عصر جدید، برای اولین بار تفنگ بادی ورزشی را به دست می‌گرفت، در حد قهرمانان تیراندازی کرد و در تپانچه بسیار بهتر از تفنگ ورزشی تیراندازی کرد و اهداف پروازی از هر دو بهتر کار کرد.

 

دادگر با بیان اینکه حیدریان از جوانان با استعداد این ممکلت و شایسته هر گونه حمایتی است، تصریح کرد: به منظور پرورش استعداد‌های وی سالنی به نام عصر جدید در شهرستان رابر با امکانات الکترونیکی و به روز تجهیز شده و آماده افتتاح است که بی شک بیش از ۳۰۰ جوانی که هیچ امکانات تفریحی و رفاهی ندارند، جذب این سالن خواهند شد.

وی در خصوص توسعه خصوصی و دولتی ورزش تیراندازی در استان کرمان و سایر استان‌های کشور قول مساعد داد.

 

محمدجواد فدائی، استاندار کرمان نیز ضمن تقدیر از افتخارآفرینی جوان رابری در برنامه عصر جدید، گفت: حمایت از ورزشکاران با استعداد و افتخارآفرین را وطیفه خود می‌دانیم.

وی از تمامی مسئولانی که از محمدمهدی حیدریان حمایت کرده اند، تشکرد کرد و افزود: علاقه‌مند به حمایت از جوانان مستعد این سرزمین هستیم و در این راستا هر کاری از دستمان برآید، انجام خواهیم داد.

فدائی ابراز امیدواری کرد: جوانان با استعداد استان کرمان با سهمیه خوبی در رقابت‌های اُلمپیک و پارااُلمپیک حضور یابند چرا که این حضور موجب توسعه امید و شادابی در جامعه می‌شود.

انتهای پیام/ب

دیدار رئیس فدراسیون تیراندازی با استاندار کرمان

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر