کد خبر: ۶۹۷۶۷۰۵
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

۱۴۰۰ عنوان کتاب صوتی به کتابخانه کانون خادمیاران رضوی استان فارس در شیراز اهدا شد.

۱۴۰۰ کتاب صوتی کتابخانه گویای رضوی به استان فارس اهدا شدبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی وظیفه‌دان رئیس کتابخانه گویای رضوی گفت: کتابخانه گویای رضوی در راستای دسترس‌پذیری آسان‌تر اهدای ۱۴۰۰ کتاب صوتی کتابخانه گویای رضوی به فارس، منابع مورد نیاز نابینایان وکم بینایان، غنی‌تر شدن کتابخانه‌های ویژه نابینایان و حمایت از کتابخانه‌های تازه تأسیس، منابع خود را به سایر کتابخانه‌ها و مراکز مربوط به نابینایان اهدا و مبادله می‌کند.

وی تصریح کرد: با فعال شدن کانون‌های خادمیاران رضوی در استان‌ها و شهر‌های مختلف کشور، کتابخانه گویای رضوی به گروه‌های خاص و راه اندازی، تجهیز و تکمیل منابع کتابخانه‌های کانون خادمیاران رضوی در شهر‌های مختلف از محل منابع اهدایی خود خدمت‌رسانی می‌کند.

رئیس کتابخانه گویای رضوی گفت: ۱۴۰۰ عنوان کتاب صوتی در ۶ مرحله و در موضوعات روانشناسی، ادبیات، علوم اجتماعی و تاریخ در این کتابخانه موجود است و همکاری کتابخانه گویای رضوی تا تکمیل منابع کتابخانه کانون خادمیاران فارس ادامه خواهد داشت.

کتابخانه گویای رضوی وابسته سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، به نشانی مشهد، خیابان طبرسی، چهارراه مجلسی، خیابان مجلسی غربی ۱ همه روزه بجز ایام تعطیل از  ۷:۱۵ تا ۱۹:۳۰ به اهالی کتاب به‌ویژه روشندلان خدمات‌رسانی می‌کند.

کتابخانه کانون خادمیاران رضوی در شیراز، اولین کانون خادمیاری در خارج از استان است که این کتابخانه برای نابینایان، ناشنوایان و معلولین ایجاد شده است و از آبان ۱۳۹۷ فعال است.

انتهای پیام//م. پ
 

اهدای ۱۴۰۰ کتاب صوتی کتابخانه گویای رضوی به کتابخانه کانون خادمیاران رضوی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر