کد خبر: ۶۹۷۷۸۷۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ثارالله کرمان با بیان اینکه تمام محاسبات نظامی جبهه استکبار نقشه برآب شده است، عنوان کرد: قدرت دفاعی ما پیشرفته‌ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد.

جهان اسلام و تحقق تمدن نوین اسلامی را رقم خواهد زدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان حجت الاسلام علی عربپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ثارالله کرمان صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروی‌های مسلح به مناسبت هفته قوه قضاییه در شهرستان ریگان اظهار داشت:امروز محوریت ولایت فقیه در ایران اسلامی نمونه و الگویی ندارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله با بیان اینکه تمام محاسبات نظامی جبهه استکبار نقشه برآب شده است، عنوان کرد: قدرت دفاعی ما پیشرفته‌ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد.

وی در ادامه تصریح داشت: افراد ترسو و مرعوب داخلی در فضای مجازی می‌گویند آمریکا قبل از سقوط پهپاد به دنبال حمله به ایران بوده است.

عربپور با اشاره به اینکه امروز فضای داخلی آمریکا شکننده‌تر از هر زمان دیگری است، خاطر نشان کرد: همه ملت‌ها در جهان بیدار شده اند و ظلم را نمی‌پذیرند و دنبال عدالت هستند و انقلاب اسلامی این عدالت را در جهان گسترش داد و ایران در تمام صحنه‌ها قدرت برتر را دارد.

وی در ادامه بیان کرد: امروز رئیس قوه قضاییه بسیار انقلابی و جهادی آمده است با کمک دولتمردان و همه مسئولین، کشور را از این بحران نجات دهند و جلوی فساد را بگیرند و آینده ازآن نیروی‌های انقلابی و جهادی خواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان در پایان گفت:بیانیه گام دوم آینده انقلاب اسلامی، جهان اسلام و تحقق تمدن نوین اسلامی را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/س

تمام محاسبات نظامی جبهه استکبار نقشه برآب شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر