کد خبر: ۶۹۷۸۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

یک رسانه اسکاتلندی از جذب میلاد محمدی به عنوان پروژه هوشمندانه سرمربی و مدیران باشگاه سلتیک خبر داده است.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از یک رسانه اسکاتلندی، باشگاه سلتیک بار دیگر برای جذب میلاد محمدی، دفاع چپ تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام آمادگی کرد.

با وجود تلاش‌های باشگاه سلتیک به مکس لوو، مدافع ۲۲ ساله و انگلیسی تیم آبردین به نظر می‌رسد میلاد محمدی در صدر اهداف نقل و انتقالاتی تیم سلتیک قرار گرفته است.

مدافع ۲۵ ساله تیم ملی فوتبال ایران پس از اتمام لیگ روسیه پیشنهاد تمدید قرارداد با باشگاه آخمت گروژنی را رد کرد تا فوتبالش را در باشگاه و شاید لیگ دیگری دنبال کند.

محمدی که اکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شود، سال گذشته و پس از درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم مورد توجه سلتیک بود، اما در نهایت تصمیم گرفت تا پایان قراردادش یعنی می ۲۰۱۹ در آخمت گروژنی بماند.

طبق ادعای این رسانه محمدی با وجود تخصص بازی در پست دفاع چپ می‌تواند در سمت راست خط دفاعی سلتیک هم بازی کند. به نظر می‌رسد او جانشین مناسبی برای کِی ران تیرنی، مدافع ملی پوش سلتیک باشد که در این تابستان از تیمش جدا شده، اما در واقع نیل لنون، سرمربی سفید و سبزپوشان گلاسکو برنامه‌های دیگری از جذب محمدی دارد.

سلتیک همچنین درآستانه از دست دادن امیلیو ایزاگیره، دفاع چپ هندوراسی خود است که در پایان قراردادش می‌خواهد از این تیم برود و در این حالت محمدی ایده آل‌ترین گزینه برای جانشینی مدافعانش است.

مدیران باشگاه سلتیک که پس از فروش تیرنی پول خوبی به دست آورده اند، می‌توانند با صرف بخشی از این مبلغ میلاد محمدی را به خدمت بگیرند چراکه هواداران سلتیک به هیچ وجه رضایت نمی‌دهند پس از فروش تیرنی با قیمتی مناسب، بازیکن خوبی جانشین او نشود.

به هر حال حضور میلاد محمدی در سلتیک که تجربه بین المللی خوبی هم دارد، ضمن رفع مشکلات این تیم در سمت چپ خط دفاعی می‌تواند پروژه هوشمندانه‌ای برای مدیران باشگاه و نیل لنون باشد.

البته برخی رسانه‌های بلژیکی هم از تمایل تیم‌های اندرلخت و خنت برای جذب محمدی خبر داده اند و در نهایت باید دید مدافع تیم ملی کشورمان در نقل و انتقالات تابستانی پیراهن کدام تیم اروپایی را بر تن می‌کند.


بیشتر بخوانید: مدافع ملی پوش ایران خواستگار روسی پیدا کرد


انتهای پیام/

آخرین اخبار از لژیونرهای فوتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر