کد خبر: ۶۹۷۸۷۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۲

سرمربی نساجی مازندران گفت: همیشه بازیکنان مازنی خوش درخشیده اند و شاکله اصلی فوتبال کشور متعلق به مازندران است.

مهاجری: شاکله اصلی فوتبال کشور متعلق به مازندران است/ اولویت نساجی تمدید قرارداد با بازیکنان فصل قبل استبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم نساجی مازندران در حاشیه مراسم معارفه اش به عنوان سرمربی جدید این تیم قائمشهری گفت: باعث افتخار است که در تیم قدیمی چون نساجی آن هم با قدمت شصت سال حضور پیدا کرده ام. من زیاد اهل صحبت نیستم و بیشتر در مستطیل سبز دست دارم. از اینکه این توفیق را دارم که در تیم نساجی حضور پیدا کنم خوشحالم و از افرادی چون فرهاد صنیعی فر، رضا حدادیان و قنبری تشکر می کنم.

باید هواداران از عملکرد تیم راضی باشند

وی خطاب به هواداران گفت: من خواسته شما را می دانم. قبل از اینکه تیم به مدیریت جدید واگذار شود به صنیعی فر گفتم که هوادار از ما برد می خواهد. هواداری که به ورزشگاه وطنی می رود باید شرایط به گونه ای باشد که از شرایط تیم راضی باشد.

مهاجری افزود: نتیجه بازی شاید دست ما نباشد اما ارائه فوتبال کاملا دست ما است. امسال اگر معجزه ای را بدهد از سمت تماشاگران، کادر فنی، مدیریت و بازیکنان بوده که تماشاگران قائمشهر در این 2 سال نشان دادند بهترین تماشاگر ایران هستند. اگر 3 تیم را از نظر تعداد تماشاگر در فوتبال نام ببریم حتما یک تیم هواداران نساجی هستند.

باید با کمک یکدیگر حقمان را از فوتبال بگیریم

مهاجری در مورد هواداران فوتبال قائمشهر و شرایط تیم نساجی بیان کرد: پیش از نساجی فصل گذشته در ماشین سازی تبریز بودم و همانطور که می دانید تبریز نیز تماشاگران زیادی دارد. اما فوتبال قائمشهر به دلیل بافت فرهنگی که دارد، تماشاگران زیادی دارد. ما زمان را از دست داده ایم و باید در حداقل زمان ممکن تیم خوبی بسازیم. امیدوارم با تلاش به یکدیگر کمک کنیم و حقمان را در کنار هم از فوتبال بگیریم.

شاکله فوتبال کشور متعلق به مازندران است

سرمربی تیم نساجی گفت: اگر فوتبال مازندران و قائمشهر را به دو قسمت تقسیم کنیم، باید بدانیم در در بخش سخت افزار مشکل دارند اما از نظر میزبانی غنی ترین استان کشور است. در لیگ ایران طی دوره های مختلف اگر توجه کرده باشید حداقل سه الی چهار بازیکن مازنی شاغل است. شاکله فوتبال کشور دست مازندران است.

برای حرف داشتن در فوتبال نیاز به ابزار داریم

مهاجری بیان کرد: من برای رسیدن به نساجی از خیلی از خواسته هایم دست کشیدم و حالا با کمک یکدیگر و بازیکنان می توانیم به خواسته هایمان دست پیدا کنیم. باید امسال از نظر فوتبالی حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم که نیاز به ابزار داریم.

اولویت تمدید قرارداد با بازیکنان سال گذشته نساجی است

او ادامه داد: امیدوارم قنبری و اژدری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید کوشا باشند و این اتفاق زودتر صورت بگیرد. برخی بازیکنان از نساجی رفتند اما اولویت ما ثبت قرارداد با بازیکنان با کیفیت فصل قبل نساجی است.

سه یا چهار بازیکن جذب می کنیم

مهاجری در مورد یارگیری تیم جدیدش گفت: بعد از ثبت قرارداد با بازیکنان فصل پیش سعی داریم با سه یا چهار بازیکنان با سطح بالای کیفی وارد مذاکره شویم. برخی بازیکنان در همین استان و لیگ های دیگر حضور دارند که با استفاده از آن ها می توان در فوتبال عملکرد خوب خود را نشان داد.

وی افزود: حرف زدن در فوتبال آسان است اما عمل کردن مهم است و برای اینکه بردی انجام شود باید خیلی تلاش کرد. امیدوارم با تلاش های شبانه روزی و در کنار هم بتوانیم روزهای خوبی را برای تنها نماینده شمال ایران رقم بزنیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر