کد خبر: ۶۹۷۹۸۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی:

مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس گفت:بیش از ۷ هزار خادم، ۲۴۰ هزار خادمیار و ۱۸ هزار کارمند آستان قدس تحت پوشش فعالیت‌های سازمان فرهنگی می‌باشند.

فعالیت های سازمان فرهنگی آستان قدس محدود به استان نیستحجت الاسلام عماد دخانی مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد گفت: عمده فعالیت های امور کارکنان و خدام آستان قدس رضوی در دو بخش امور فرهنگی خدام و مدیریت مبلغان تحت پوشش این سازمان می باشد و فعالیت هایی نیز در این زمینه ها صورت گرفته است.
 
وی تصریح کرد: ما در این سازمان فرهنگی یک جامعه مخاطب ۳۰۰ هزار نفری تحت پوشش داریم و گستردگی فعالیت ها محدود به استان نیست و به صورت کشوری می باشد.

مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی با اشاره به برنامه های برگزار شده در این سازمان گفت: سطح برنامه هایی که در ایام مختلف برگزار می شوند به صورت ملی و کشوری است.

حجت الاسلام دخانی با اشاره به حوزه مبلغان و اعزام مبلغان از طریق سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی به سراسر نقاط استان و کشور افزود:کلیه اعزام مبلغان را در استان پیگیری و در این حوزه دو رویکرد شامل اعزام مبلغان به مناطق محروم و مناطق موقوفه دار را دنبال می کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین در حوزه اعزام مبلغان دو کانون خادمیاری ملی داریم که شامل کانون خادمیاران مبلغ و کانون خادمیاری مادهین می باشند.

مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی گفت: در کانون خادمیاران مبلغ، کل مبلغان کشور می‌توانند شرکت کنند و تعداد آنها در این کانون ۲۲۰۰ نفر است ؛ کانون خادمیاری مادهین نیز جمعبتی حدودی دو هزار نفر از کشور دارد و در مسیر فرهنگی قرار گرفته و حرکت می کند.

حجت الاسلام دخانی افزود: ۳۱ سر رابط کانون خادمیاری در کشور داریم و این موضوع در سطح ملی گسترده است و این کانون ها آماده انجام هر گونه فعالیت فرهنگی می باشند.
 
انتهای پیام//ج.ر
 

۳۱ سر رابط کانون خادمیاری در کشور داریم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر