کد خبر: ۶۹۸۱۲۳۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷

مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری بوشهر گفت: طرح گردشگری روستای بندو عسلویه رتبه سوم کشور را کسب کرد.

طرح گردشگری روستای بندو عسلویه رتبه سوم کشور را کسب کردبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، فاطمه دهقانی افزود: طرح گردشگری روستای بندو شهرستان عسلویه از دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری بوشهر، رتبه سوم طرح‌های برگزیده دهیاری‌ها کشور شد.

وی عنوان کرد: نشست داوری طرح‌های برگزیده دهیاری‌ها با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و معاون امور دهیاری و مدیران سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری بوشهر افزود: از ۲۳ استان کشور ١٣٠ طرح و پروژه در دو محور منابع درآمدی پایدار، کارآفرینی و اشتغال روستایی و محور عمران و خدمات روستایی به دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال شد.

دهقانی تصریح کرد: در این بین، ۴۶ طرح از ١٩ استان به مرحله داوری راه یافت که شش طرح از استان بوشهر در دو بخش اشتغال و کارآفرینی و خدمات و عمران روستایی به این مرحله راه یافته بود.

وی افزود: در این جلسه به‌صورت تخصصی به بررسی طرح‌ها پرداخته شد و نمایندگان دفاتر امور روستایی و شورا‌های استانداری‌ها به دفاع از طرح‌ها پرداختند. در پایان این جلسه، از بین طرح راه یافته به مرحله نهایی، شش طرح از سراسر کشور انتخاب و طرح روستای منتخب گردشگری بندو رتبه سوم کشور را کسب کرد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری بوشهر افزود: جشنواره طرح‌های برگزیده دهیاری‌ها با پایان یافتن مرحله داوری طرح‌های ارسالی در هفته دهیاری که از ۱۴ تیر آغاز می‌شود، برگزار خواهد شد و از دهیار و اعضای شورای روستای بندو شهرستان عسلویه در سطح کشوری تقدیر به عمل می‌آید.

دهقانی ضمن تبریک کسب این موفقیت به دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای بندو افزود: نوآوری٬ خلاقیت و ایجاد درآمد پایدار در روستا‌ها از مهم‌ترین اهداف دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری بوشهر است.

انتهای پیام/م

کسب موفقیت جدید توسط روستا‌های استان بوشهر در سطح کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر