کد خبر: ۶۹۸۱۴۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳

اولین تمرین تیم فوتبال تراکتور مدل ۹۸ با حضور پرشور‌ها برگزار و طی مراسمی بازیکنان و مربیان این تیم به هواداران معرفی شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت باشگاه تراکتور تبریز، این مراسم برای معرفی بازیکنان و سرمربی جدید تیم با حضور هواداران در زمین چمن از ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل آغاز شد.

برای ورود کادرفنی و بازیکنان، فرش قرمز پهن شد تا با مقدمات شکیل وارد زمین چمن شوند. در زمین نیز پرچم‌های تراکتور نصب ودر اطراف زمین چمن چندین بنر خوشامدگویی برای مصطفی دنیزلی نصب شده و هواداران به شدت سرمربی ترکیه‌ای خود را تشویق کردند.

پس از کلام الله قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران خواننده شعر تراکتور اصغر صفی پور به اجرای زنده چند آهنگ پرداخت.
در ادامه با معرفی مجریان برنامه و در میان تشویق هواداران بازیکنان به ترتیب محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، رضا سیف اللهی، محمدرضا خانزاده، یوکیا سوگیتا، ایمان سلیمی، ساسان انصاری، سید احمد موسوی، سعید مهری، میثم تیموری، مسیح زاهدی، مهدی تیکدری، محمد مسلمی‌پور، سبحان خاقانی، حامد حسینعلی‌زاده، اکبر ایمانی، احسان حاج صفی و محمدرضا آزادی به زمین فراخوانده شده و در دایره میانی جمع شدند.

همچنین اعضای کادرفنی به ترتیب موراد آیهان آیدین و ساکت الهامی سرپرست تیم احد شیخ‌لاری به زمین آمدند و در انتها در میان تشویق شدید تماشاگران مصطفی دنیزلی وارد زمین شد. هواداران به شدت دنیزلی را تشویق کرده و به او خوش‌آمد گفتند. دنیزلی پس از دور افتخار در مقابل هواداران دقایقی برای آن‌ها سخنرانی کرد.

مهدوی فرماندار تبریز، زنوزی مالک باشگاه و صادقیان مدیرعامل باشگاه که در جایگاه ویژه حضور داشتند همراه با شال تراکتور وارد زمین چمن شدند و به دنیزلی خوش آمد گفتند.

پس از پایان مراسم معارفه جلسه تمرینی بازیکنان زیر نظر دنیزلی و تشویق هواداران برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

واکنش بازیکنان جدید تراکتورسازی بابت کنار گذاشتن از این تیم

زنوزی: دلالی در تراکتورسازی معنا ندارد/ همه تصمیمات در تیم با نظر دنیزلی است

دنیزلی: دوسانتوس را به علت مصدومیت نخواستم


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه تراکتور تبریز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر