کد خبر: ۶۹۸۴۴۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱

روز گذشته اولین نسخه آزمایشی از بازی Halo: Reach برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شد.

اولین نسخه آزمایشی کامپیوتر از بازی Halo: Reach عرضه شدبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان Halo: Reach به تازگی روی پلتفرم کامپیوتر قابل اجرا شد. نسخه اولیه این عنوان به تازگی برای برخی از توسعه دهندگان این بازی در دسترس قرار گرفت. در این نسخه آزمایشی گیمر‌ها فقط می‌توانند یکی از مراحل داستانی را اجرا کنند که این مرحله Master Chief نام دارد و گیمر‌ها در آن باید ماموریت Tip of The Spear را به پایان برسانند.

همچنین شرکت 343 Industries به کاربران این امکان را داده است که اگر به نقشه بازی‌های Halo 3 یا Halo 4 علاقه دارند، وارد بخش مپ دلخواه عنوان Halo: Reach شوند و در محیط قدیمی به مبارزات تازه طراحی شده این شرکت بپردازند. شرکت 343 Industries اعلام کرد نسخه آزمایشی دوم این عنوان نیز به زودی عرضه خواهد شد، اما چون تمامی افرادی که برای دریافت نسخهآزمایشی اول ثبت نام کرده بودند نتوانستند این نسخه را دریافت کنند، اولویت دریافت نسخه دوم با این افراد است.

اولین نسخه آزمایشی کامپیوتر از بازی Halo: Reach عرضه شد

این شرکت همچنین گفت قرار است نسخه دوم با بخش Firefight در دسترس کاربران قرار گیرد، اما در صورتی نسخه دوم به طور همزمان با بخش Firefight عرضه خواهد شد که سرور‌های این شرکت بهبود یابند تا طرفیت کافی برای حضور همزمان تمامی گیمر‌ها در آن موجود باشد. در بخش آنلاین این نسخه آزمایشی گیمر در قالب تیمی ۴ نفره به مبارزه با موجودات موجود در بازی می‌رود و وظیفه دارد در کنار تیم خود این موجودات را از بین ببرد.


بیشتر بخوانید: احتمال خداحافظی کریتوس از سری God Of War


قرار است نسخه دوم و بخش Firefight در سرور‌های جداگانه‌ای به گیمر‌ها خدمات رسانی کنند تا کاربران هنگتم اجرای بازی دچار مشکل نشوند. هنوز مشخص نیست شرکت سازنده چرا این عنوان را در دو مرحله از نسخه آزمایشی عرضه خواهد کرد، اما احتمالا این شرکت قصد دارد از ورود مشکلاتی که در نسخه ایکس باکس وجود داشت به نسخه کامپیوتر جلوگیری کند.

این نسخه در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شده است و قرار است در آینده به پلتفرم کامپیوتر نیز وارد شود.

انتهای پیام/

نسخه بتا عنوان Halo: Reach عرضه شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر