کد خبر: ۶۹۸۵۱۴۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲

کاشان در کنار هفت استان کشور برای اجرای طرح عصرانه داستان نویسی رضوی به عنوان یکی از برنامه های کانون کتاب و عرضه محصولات فرهنگی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی انتخاب شد.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الاسلام مهدی بصیرتی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی درکاشان، در گفت و گو با خبرنگاران گفت:عصرانه داستان نویسی رضوی نیز از برنامه‌های سراسری آستان قدس رضوی است که در دهه کرامت و همزمان با برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید به صورت همزمان در هشت مرکز استان از جمله کاشان برگزار می‌شود.

وی، اظهارداشت: نویسندگان و داستان نویسان و فعالان فرهنگی با حضور یک میهمان ویژه در این عصرانه دور هم جمع می‌شوند تا داستان نویسی با محوریت فرهنگ رضوی را آموزش دهند.

به گفته وی، شهرستان کاشان با توجه به ظرفیت عظیم فرهنگی آن در کنار هفت استان دیگر برای اجرای این طرح سراسری آستان قدس رضوی انتخاب شده است.

حجت الاسلام بصیرتی، تصریح کرد: کاشان یکی از پایگاه‌های پایلوت فرهنگی کشور است که پتانسیل بالای اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری را دارد.

 

عرضه محصولات فرهنگی آستان قدس توسط خادمیاران در دهه کرامت

وی، در پایان عرضه محصولات فرهنگی از انتشارات آستان قدس (به نشر) را از طریق کانون کتاب و عرضه محصولات فرهنگى دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان توسط خادمیاران رضوی در محل برگزاری جشنواره ملی فرهنگی هنری آه و آهو همزمان با دهه کرامت تاکیدکرد و گفت: موضوعات این کتاب‌ها مرتبط با عناوین شب‌های جشنواره در حدود ۱۰ تا ۱۵ موضوع انتخاب شده است.

به گفته وی، جشنواره ملی فرهنگی هنری آه و آهو هر سال به همت موسسه خادمین حضرت رضا (ع) با محتوای کیفی و متنوع در ترویج فرهنگ رضوی و سبک خانواده رضوی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است: دهه کرامت امسال از پنج شنبه ۱۳ تیر مطابق با اول ذی القعده روز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) تا ۲۳ تیرماه (۱۱ ذی القعده) روز میلاد امام رضا (ع) است که برنامه‌ها و جشن‌های متنوعی از جمله جشن‌های زیر سایه خورشید توسط نهاد‌ها و موسسات مختلف بویژه دفاتر نمایندگی آستان قدس در سراسر کشور در این دهه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر