کد خبر: ۶۹۹۵۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
کد خبر : ۶۹۹۵۷۱۸

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه با اشاره به اضافه شدن بخش برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران به دومین جشنواره پویانمایی گفت: برگزاری این جشنواره نقش مهمی در رونق این صنعت دارد.

۳۵۵ اثر به بخش نهایی به جشنواره پویا نمایی راه یافتندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ، افشین امیری  گفت: جشنواره با شعار «ایران پویا، کرمانشاه زیبا» در بخش‌های سریال، مجموعه پویانمایی، فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند، موشن‌گرافی و جلوه‌های بصری و عروسکی و بخش‌های موضوعی شعار سال، مقاومت، دفاع مقدس، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، تهاجم سیاسی و فرهنگی و دستاورد‌های اجتماعی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حال برگزاری است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه عنوان کرد: چهارشنبه ۱۹ تیرماه در جریان برگزاری جشنواره پویانمایی ۶ کارگاه آموزشی و علمی با حضور اساتید و صاحب‌نظران برجسته برگزار می‌شود ۱۵۳۰ اثر توسط ۳۴ نفر از داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران بررسی شد که ۳۵۵ اثر به بخش نهایی راه پیدا کردند.

امیری گفت: به مناسبت هفته فرهنگی کرمانشاه، برنامه‌های عروسکی چهار گروه خاله شادونه، ململ، رنگین کمان و عمو مهربان در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه و سایر شهرستان‌های استان برگزار شده یا در حال برگزاری است.

وی افزود: در این جشنواره پویانمایی بیش از ۳۵۰۰ دقیقه برنامه از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های کرمانشاه در شبکه‌های ملی و فراملی به نمایش گذاشته خواهد شد و علاوه بر این ۳۲ شبکه استانی با تولید تیزر و مستند ظرفیت‌های کرمانشاه را در جغرافیای ایران اسلامی روایت می‌کنند.

انتهای  پیام/ز

 

جشنواره پویانمایی بیش از ۳۵۰۰ دقیقه برنامه  در شبکه‌های ملی و فراملی به نمایش گذاشته خواهد شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر