کد خبر: ۶۹۹۶۴۳۵
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

رئیس اداره راه و شهرسازی دماوند گفت:۱۰۳۰ واحد مسکن مهر گیلاوند هنوز به متقاضیان تحویل داده نشده است.

چرا ۱۰۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر گیلاوند تحویل داده نشده است؟علیرضا خالق دوست رئیس راه و شهرسازی شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره واحد‌های مسکونی مسکن مهر گیلاوند اظهار کرد: مسکن مهر گیلاوند از پنج هزار و ۳۲۹ واحد مسکونی برخوردار است که ۱۰۳۰ واحد مسکونی سایت مسکن مهر گیلاوند به دلیل مسائل اختلافات بین تعاونی و پیمانکار هنوز به متقاضیان تحویل داده نشده است.

خالق دوست بیان کرد: تقریباً ۹۲ واحد مربوط به تعاونی بهینه کار است، ۶۴ واحد مربوط به تعاونی مردم سالاری می‌باشد که امیدواریم هرچه سریع‌تر اقدامات اجرایی آن انجام شود و به نتیجه برسد و ۹۱ واحد مسکونی تعاونی نانو ابنیه است که تا پایان مردادماه ۹۸ پروژه تحویل داده می‌شود.

وی گفت: واحد‌های تعاونی بهینه کار مشکلات تعاونی و پیمانکاری دارد و ارتباطی با راه و شهرسازی ندارد، واحد‌های تعاونی مردم سالاری دارای مشکلات انشعاب است و واحد‌های تعاونی نانو ابنیه دارای مشکلات انشعابات، عدم واریز به موقع وجه و افزایش قیمت‌ها بود که تا پایان مردادماه تکمیل و با واریز وجوه متقاضیان تحویل داده می‌شوند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند ادامه داد: ۱۷۶ واحد مسکونی مربوط به تعاونی مسیر دانشوری است که مشکلات داخلی و تعاونی دارد و درخواست افزایش تسهیلات از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان داده‌اند که نسبت به این مهم اقدام شده است.

خالق دوست افزود: ۵۶۰ واحد مسکونی نیز از پروژه‌های تعاونی میثاق مرآت است که به خود مالک تبدیل شده، اما تعاونی پیگیر هزینه‌های دولتی نشده و درخواست افزایش وام داشته که مشکلی در این خصوص نبوده است، اما تعاونی پیگیر امور نیست.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند درباره آماده‌سازی‌های زیرساختی معابر مسکن مهر گیلاوند، گفت: بخش زیرساختی معابر مسکن مهر گیلاوند به شهرداری تحویل داده شده و صورت جلسه امضا شده و اقدامات لازم در حال اجراست.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر